Jump to content
IGNORED

MACTEPC 1OOO


TS-CS

Recommended Posts

Novak u poslednjem stadijumu karijere baš često igra sa protivnicima sa kojima se susreće prvi put. Koboli je bio jedan od tih i zaista je mirisalo na poraz s obzirom na Novakovu zainteresovanost, ali je legao baš jedan fin meč od Novaka.

Link to comment

Kako se dalje odvija po Noksu?

Juče mi promače dok sam gledao SK nešto kao "Novaku se očistio žreb u Pekingu..." ali nisam čuo detalje budući da sam bio paralelno uključen u non-TV konverzaciju?!

Link to comment

Osvaja lagano pred domacom publikom u Sangaju, Safiulin pa Dimitrov. Mislim da ce ipak igrati u Bg, bar se nadam, sad kad se De Minaur prijavio

Link to comment
14 minutes ago, W.F.C. said:

Osvaja lagano pred domacom publikom u Sangaju, Safiulin pa Dimitrov. Mislim da ce ipak igrati u Bg, bar se nadam, sad kad se De Minaur prijavio

De Minor verovatno juri kartu za zavrsni

 

lVQCFNA.jpeg

Novak ce igrati Pariz zbog sponzora, a u BG ce da svrati i pogleda neki mec sa tribina. 

Edited by Serena
Link to comment

Zverev koji se posvađao sa sudijom Lojanijem, neopravdano, jer je sudija bio u pravu, pa mu pride spočitao i jučerašnji mega kiks Bernardesa. 

Edited by Arkadija
Link to comment

Selton je jedan obican pajser, napravice koliko i Sapovalov. 

Drogirani u cetvrtfinalu ceka Medu ili Cicija

  • +1 1
Link to comment

I Cicipas je imao okršaj sa sudijom zbog oduzimanja prvog servisa, optužio ga je da ima nešto protiv njega. Onda je seo i nije hteo da igra dok nije došao supervizor.

 

Sat je valjda automatski namešten da odmah počne da odbrojava, što zahteva od igrača da se ubrzaju maksimalno. Ne znam kako bi Rafa ovo preživeo.

Edited by Arkadija
Link to comment

Ovo i na Novaka utiče i on se bio nešto raspravljao sa sudijom zbog odugovlačenja servisa. Dobro je, pa je dobar deo Novakove karijere prošao i nije zakačio cirkus od pravila.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...