Jump to content
IGNORED

MACTEPC 1OOO


TS-CS

Recommended Posts

Sad će, valjda, Saša da da demolira Tabila u trećem i da u finale ode kvalitetniji igrač, a ne neko kome se dogodila čista sreća i isnpiracija prouzrokovana tom srećom..

Link to comment

Jarry za razliku od Tabila nije klonuo posle izgubljenog tajbrejka u drugom setu i eto ga u finalu mastersa. prvi cileno jos od fernanda gonzalesa kome je to poslo za reketom. da li ce biti prvi od legendarnog Riosa koji ce se okititi titulom u ovoj kategoriji videcemo sutra. Zveki, iako mladji od njega, ima vise iskustva. late bloomer

 

on je trenutno po meni uz Hurkaca najbolji server na turu. nisu slucajno njih dvojica na proslom vimbldonu najvise namucili Djokovica i Alkaraza. zacudio me podatak da je tek jesenas u bazelu i bersiju zabelezio prve atp pobede u indoor hard uslovima. ima visok izbacaj kod servisa i mislim da bi mu dvoranski uslovi itekako odgovarali

  • Hvala 1
Link to comment

Zverev ocekivano. samim tim osigurava top 4 pred RG draw. Medo je 5, videcemo hoce li biti otkaza.

 

cetvrti zverevljev clay masters, cime stize Gugu i andreja medvjedeva.

sledeci na tapetu su Muster i Federer sa 6 komada.

novakovih 11 na drugom mestu deluju nedostizni za sve jos dugi niz godina 

 

jbt sad gledam, zveki ima 2 rima, cici 3 monte karla a jedan rodzer 0 i 0 iliti mucak na oba. eh zivote lutalico ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...