Jump to content
IGNORED

MACTEPC 1OOO


TS-CS

Recommended Posts

gubio je od čekinata posle tragične 2017, razmišljao da ne igra wimbldon pa ipak otišao :fantom:

Link to comment
2 minutes ago, utilitarist said:

gubio je od čekinata posle tragične 2017, razmišljao da ne igra wimbldon pa ipak otišao :fantom:

Opet pogrešno poređenje. 

 

Onaj Novak je imao 30 godina i oporavljao se posle operacije i duže pauze. 

 

Ovaj Novak ima 37 godina, prošla godina mu je jdano od najuspešnijih u karijeri, nema povrede, samo nema ni t od treninga, f od forme, ali zato ima puno vansportskih aktivnosti.

Link to comment
30 minutes ago, Serena said:

Ne znate vi kako je tamo vruce :wacko:

Ozmo je, cim je izasao zreb, rekao da ga brine bas ovaj lik. 

 

A inače je Ozmo neki faktor u tenisu. Lik radi tabloidizaciju tenisa.

Što se Novaka tiče očigledno je bilo koliko mu se ne igra, hteo je što pre da završi.

Link to comment

Nije prvi da odigra losu sezonu nakon odlicne, 2021. kad je uzeo tri slema, pa sledece samo jedan, to nekako lici na proslu godinu i ovo... jos uvek ima vremena da se izvuce sezona sa jednim slemom ili olimpijadom. Samo sto ce Djokovic do kraja karijere mnogo vise uzimati hard court, za sljaku nesto mora da promeni, verovatno fizicka sprema samo

Link to comment

Ko sta zvizdi, ne mogu da pratim nista danas dok familija ne ode. Ne znam da kacim snimke, ali na tviteru se Nole pojavio sa biciklistickim slemom da zastiti glavu. Crkoh od smeha 

Link to comment
4 hours ago, booyaka said:

A inače je Ozmo neki faktor u tenisu. Lik radi tabloidizaciju tenisa.

Što se Novaka tiče očigledno je bilo koliko mu se ne igra, hteo je što pre da završi.

Ne sramoti se...

Link to comment

Medjedovic i Medvedev sutra u 7 na centralnom, jadan sudija kad krene da zamuckuje pa ce biti Medvedovic i Medjedov :lolol:

  • Haha 3
Link to comment
41 minutes ago, Greek Freak said:

Ne sramoti se...

Ozmo je tabloidni novinar 1/1, više ga zanimaju kojekakve glupe trivije nego samo igra.

  • +1 2
Link to comment

Ozmo voli tenis i vidi se da uziva u njemu. Stoga me ne cudi da ga (verovatno) interesuju i razne statistike i kurioziteti vezani za tenis. Ali da ga trivije, pa jos "glupe", zanimaju vise nego sama igra... izvini, ali to je budalastina.

  • +1 2
Link to comment

"Pocinje medvedji duel" rece voditelj :lolol:

Ajmo Hamade!!! 

Spoiler

Kad sam bila u subotu na njegovom mecu sedela sam blizu Viktora i posle prvog seta prilazi mu nasa zena i pita da li zna kako je Novak i hoce li trenirati, a on odgovara: Nemam pojma, a pravo da ti kazem ni ne zanima me! 

Jesu li on i Novak ok? 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...