Jump to content
IGNORED

MACTEPC 1OOO


TS-CS

Recommended Posts

Janik i Karen udaraju jako i ravno, a teren je akustican, odjekuje kao da pucaju prangije :lolol:

Karen uzeo prvi set 7 5, a sve je licilo da ce se igrati TB. 

Ne znam koliko je ozbiljna Janikova povreda kuka, ovde se jako kuka zbog nje. 

Edited by Serena
Link to comment
Posted (edited)

i na centralnom terenu se alkaraz nesto hvatao za nogu u 1.setu

mali reternira doslovno iz prvog reda tribina kad struff servira. zayebo je i medvedeva

 

Edited by TS-CS
Link to comment

I sada da mi neko kaže da je ok to što su  stavili prvog i drugog nosioca da igraju istovremeno , na dva različita terena, naravno, a da nije zbog toga da bi se dragoceni Rafica što više odmorio do nekog večernjeg termina, posle isrplljujućeg meča juče. 

Link to comment
2 hours ago, Arkadija said:

I sada da mi neko kaže da je ok to što su  stavili prvog i drugog nosioca da igraju istovremeno , na dva različita terena, naravno, a da nije zbog toga da bi se dragoceni Rafica što više odmorio do nekog večernjeg termina, posle isrplljujućeg meča juče. 

Rafa se zalio da su mu stavili termin koji se poklapa sa utakmicom Bajern - Real :sad:

Link to comment

Mislim da Rafinim starim kostima vise odgovara suncano i toplo vreme. 

Sad i ove dve razvukle, doduse Zaber pomaze da pre bide gotov mec. Kako se ona raspadne u kljucnom trenutki i nema sanse da se sastavi posle. 

Nisam znala da joj je Verdasko trener. 

Link to comment
29 minutes ago, Lancia said:

Rafa se zalio da su mu stavili termin koji se poklapa sa utakmicom Bajern - Real :sad:

Pobresito :sad:

  • Haha 2
Link to comment

Propusti Lehecka priliku za dupli brejk u drugom setu. 

Za sada deluje odlucno i veruje u pobedu nad olupinom. 

Jel vidi jos neko ovu cudnu okruglu fleku na desnoj strani Rafinog du..ta tamo gde se daju inekcije. Na levoj strani je nema. Kao da je izbusen, a nije zacepljen, pa pusta vodu na tom mestu 😂

Link to comment

Kakvi atraktivni poeni za kraj meca 👍

Oprostajni intervju Rafinja u Madridu na spanskom, zene rone suze u boksu. 

 

Link to comment

To je to, Rafa se najverovatnije oprasta u Parizu. Vidi se da ne moze vise i da je kraj

Link to comment

Oprostaj ce biti najverovatnije na Lejver kupu, najavio je ucesce, verovatno formalno kao i Fedovo sto je bilo. 

Ono na cemu mu se mora skinuti kapa je borbeni duh. U svakom mecu do zadnje sekunde bez obzira na rezultat borio se kao pravi bik sa Majorke. Nikada se nije bezvoljno vukao po terenu kao sto je Novak znao. Ni jedan reket slomio i nikad vikao na trenera. 

Sve ostalo je za diskusiju. 

 

Link to comment

ima posle i onu egzibiciju u rijadu koja ce po imenima biti jaca od lever kupa a ne zaboravimo da se i zavrsnica devis kupa igra u spaniji.

ali ce ga izvesno ovako ispracati od turnira do turnira gde god se pojavi do kraja sezone

Link to comment
10 hours ago, Serena said:

Svaka cast Rafi, nije se rasplakao.

 

 

 

Al ja jesam :cry:

  • Tužno 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...