Jump to content
IGNORED

MACTEPC 1OOO


TS-CS

Recommended Posts

meni poraz teško pada zbog šanse za triplom kolekcijom mastersa koja bi pojačala bold na rekord neuporediv sa bilo čim. ne znam za drugi podvig na koji se ne može staviti "ali" posle kojeg i dalje zrači kao anomalija sa druge planete. i nadalovih 14 rg titula dobija senku kad se pomene novakovih 10 ao.  

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, utilitarist said:

meni poraz teško pada zbog šanse za triplom kolekcijom mastersa koja bi pojačala bold na rekord neuporediv sa bilo čim. ne znam za drugi podvig na koji se ne može staviti "ali" posle kojeg i dalje zrači kao anomalija sa druge planete. i nadalovih 14 rg titula dobija senku kad se pomene novakovih 10 ao.  

 

+1

 

sumnjam da ce ikad vise doci tako blizu u monte karlu. ili da ce ikad vise igrati monte karlo.

jebiga

Link to comment

Ovaj Rud je mogao i juce ovako da se samoubije... 

Decko se paralise u finalima velikih turnira. Ciciju se posrecilo bas, sa Novakom ne bi ovako lako prosao. 

 

Link to comment

Iako nije harizmatičan, nekad mi je Ruud bio simpatičan, pre svega što je bio maksimalno korektan i mnogo se trudio. U zadnje vreme je počeo nešto mnogo da se buni, svadja sa sudijama, tako da je izgubio moje simpatije...

Link to comment

Cici 3. trofej u Kneževini, malo li je.

 

Rud od juče i Rud danas dva različita igrača. Ovog od danas bi onako poluspreman Đovak dobio, ne mogu da kažem lagano, ali dobio.

Edited by Arkadija
Link to comment

Nista se Rud tu nije pitao, mislim da bi i Novak izgubio od Cipija finale, trenutno je u dobroj formi. Bice zanimljivo videti, ko ce sve uci u RG tip-top nabrijan.

Link to comment

I tako je crveno-beli Cici dobio crnog-belog Ruda :thumbup: mladici borovi devojke jele.... :tongue:

Novakovi porazi od Nardija i Ruda mozda donesu i nesto dobro u nastavku sezone. 

Link to comment

Italijani ne prestaju da placu za  pokradenim poenom u TB protiv Cicija, a ne secaju se da je dan pre toga u mecu protiv Runea sudija radio za Sinera. 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...