Jump to content
IGNORED

MACTEPC 1OOO


TS-CS

Recommended Posts

11 hours ago, Arkadija said:

Kecmanović dobio Ruda. Bravo!

Jel ima negde da se pogleda taj mec?

 

Na SK su ga prekinuli u 7 kad je poceo Djokovic i nisam uspela sa nadjem gde da odgledam 2 i 3 set?

Link to comment
2 hours ago, lostfanforever said:

Jel ima negde da se pogleda taj mec?

 

Na SK su ga prekinuli u 7 kad je poceo Djokovic i nisam uspela sa nadjem gde da odgledam 2 i 3 set?

bio je na sk 5, tamo je prebačen

  • Hvala 1
Link to comment

Komentari na našim portalima su pravo blago. Neverovatno je koliko smo mi jedan paćenički i zao narod. Prva grupa komentatora su oni koji u ovome vide atentat u rangu onog na Moniku Seleš, zli zapad koji nas mrzi, zaveru protiv sveca Novaka.

Druga grupa je još zanimljivija, to su mrzitelji lika i dela NĐ,, pa tu isplivavaju spominjanje, majke i oca, četnikovanje i sve ostalo što ide uz taj kolorit.

Treća, najzanimljivija grupa su zlurade hrabriše, oni koji kao Vučić, na rečima mogu da istrpe udarac komete, i da u stilu Čak Norisa otresu prašinu i razjebu kometu. Dakle, vidi ga pao , prenemaže se , glumi, flašica vode, ja to za doručak razbijem o glavu 3 i nikom ništa...... Da ne poveruješ.

 

Puna flašica vode,još ako je bila ona aluminijumska,  sa visine od oko 2 metra, iznenada, pa jbt, svako bi se našao u čudu, najmanje. Sigurno je bolelo.

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment
11 hours ago, *edited by mod said:

Season 2 What GIF by Curb Your Enthusiasm

Slučajno sam baš juče odgledao Sajnfelda S5E6.

To je epizoda u kojoj gledaju tenis, Sajnfeld biva opčinjen ženom koja je linijski sudija, ali je gluva, a Krejmer želi da postane sakupljač loptica.

U povratničkom meču za Moniku Seleš, Krejmer koji debituje kao ball boy, trčeći kao sumanut za nekom lopticom je (Moniku) pokosi i ona ostaje da leži na terenu.

Link to comment

bas se nervirao rafa. sirenje i mlataranje rukama koliko je nemocan. zalosno :sad:

Link to comment

kad ti Hubi krene udeljivati pekarske proizvode na tvojoj omiljenoj podlozi onda ne pitaj za kim zvona zvone. 

bio mu je ovo jubilarni 500. mec na hiljadarkama,

sto se tice pobeda, u prvom kolu je upisao 200. na clay mastersima, kao i 70. u vecnom gradu ....

lepe cifre ali izgleda da je to to

 

Matches played - Masters 1000 main draw

500 Nadal

492 Djokovic

489 Federer

331 Murray

 

Matches won - Masters on Clay

200 Nadal

134 Djokovic

113 Federer

80 Ferrer

 

Matches won - Rome Masters

70 Nadal

68 Djokovic

34 Federer

26 Muster

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Sandradjer said:

@Serena

Pozdravi Pietrangeli-ja :)

Samo teren, njega necu jer je bas smrad, a i ne voli Novaka :lolol:

Danas zujimo po gradu jer u 3 imamo voz, sutra je radni dan. 

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...