Jump to content
IGNORED

Gender identity


Svemir Zeka

Recommended Posts

12 minutes ago, Shan Jan said:

Samo napomena - najveca razlika izmedju muskaraca i zena se upravo ogleda u jacini gornjeg dela tela. A odatle dolazi sva jacina udarca u boksu.

 

8 minutes ago, Mel said:

 

Shan Jane...

 

8 minutes ago, Valkyrie said:

Ko će da mu kaže?

 

3 minutes ago, Mel said:

neka ga, gde po stare dane da ga shokiravamo

 

Udrite svim oruzjem koje imate. Crn dan za forum je dosao kad nam je admin covek koji zbog naraslog stomaka ne moze da se sagne i vidi ispod pupka gde je locirana najveca razlika izmedju muskaraca i zena. Kuku nama kad bude morao da mu se objasnjava koncept patkometrije.:unsure:

  • Haha 7
  • -1 1
Link to comment
47 minutes ago, Mel said:

 

Da znam to ali kad si in between bioloski mozda treba da te upare sa zenom od 80 kg ili sa muskarcima od 50 kg, sta znam...

Voleo bih da imam delic tvog slobodnog vremena

  • Haha 4
Link to comment
1 hour ago, Кристофер Лумумбо said:

sramota je sta desnicarksa propaganda radi sa ovom pricom, evo ubedjen sam da i ti jozo ovog trenutka mislis da je alzirka muskarac koji je resio da se takmici sa zenama, odnosno da je ovo woke vs anti-woke prica. 

 

ovo je ista prica kao sto je bila i sa caster semenyom i legitimno je pitanje sta raditi sa ljudima koji su se rodili sa takvim stanjem, ali jezivo je kako je desnicarska propaganda targetira. ona se bori od 2018. i oduvek se bori u zenskoj konkureniji jer je zena od rodjenja. kako se niko ne zapita kad je to alzir postao woke zemlja pa salje ljude koji menjaju pol na olimijadu?!

imas jos neki detalj u vezi ovoga?

 

brzom pretragom ne nadjoh nista korisno, samo da je XY i naravno gomilu desnicarskih iseravanja

Link to comment
2 minutes ago, ToniAdams said:

Voleo bih da imam delic tvog slobodnog vremena

 

Moje slobodno vreme je ko prosle godine, mesec dana bleje mesec dana dupliranog radnog vremena pred deadline.

Jos nek mi neko kaze sto to radim sebi pa cu i ja da ti otkrijem kako ...

Link to comment
5 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Jbt ja sam tek sad shvatio zašto zezaju SJ

:isuse:

omatorilo se

 

Kao u onom vicu:

- koji broj cipela tata nosi?

- 45!

- a, mama?

- 38!

- eto vidis, razlika je medj' nogama :)

 

@Shan Jan

 

  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, Zverilla said:

imas jos neki detalj u vezi ovoga?

 

brzom pretragom ne nadjoh nista korisno, samo da je XY i naravno gomilu desnicarskih iseravanja

Nema zvanicne potvrde ni da je xy

  • +1 1
Link to comment
43 minutes ago, Halvard said:

Rekao bih da je ovo pre svega posledica raspada u bokserskoj organizaciji i sukoba s MOK-om.

 

Rugala se šerpa loncu fazon. Možda je IBA u raspadu, ali bar IOC nikoga ne bi trebalo da proziva.

 

Za ostalo se potpuno slažem - cela stvar može da se raščisti jednim uzorkom krvi, ali iz nekog razloga to još uvek nikome nije palo na pamet.

  • +1 1
Link to comment
44 minutes ago, goofs said:

Ja sam apsolutno protiv da se bilo ko rođen sa Y hromozomom i palamurom u gaćama takmiči u ženskom sportu, ma kakve procedure, tretmane i hormonske terapije prošao.

 

No, to izgleda nije ovde slučaj, ova žena ima neki sindrom/poremećaj zbog kog luči višak testosterona. Fajta se u boksu, ali dobijala je batine i od drugih, "regularnih" žena.

 

Jel biste zabranili Duenjasu da igra košarku jer ima gigantizam?

 

Kad nece niko, sad cu ja u Sarenac stilu. Zezaju deca Mujanovicku "Razija ima pisu, Razija ima pisu", ona utucena, a trener joj kaze "ma igraj Razija, boli te kurac"..

Link to comment

Citao sam sta pisu, to je izjavio neki rus ali mema zvanicne potvrde zato sto nisu zeleli da iznose detalje. Vrlo je moguce da je xy.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Ništa, da sačekamo neku hiljadu godina da arheolozi iskopaju kostur, tada će se sa sigrunošću znati da li je bio muško ili je bila žensko.

 

Mislim, možda i neće,ali ja na osnovu dosadašnjeg iskustva, uvek čujem "pronađeni su ostaci muškarca" ili "pronađeni su ostaci žene", nikad nisam čuo sa nekog nalazišta da kažu "pronađeni su ostaci osobe kojoj ne može da se utvrdi pol".

 

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 sad cu i ja u Sarenac stilu. 

Ho ho ho!

  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...