Jump to content
IGNORED

AO23 aka Grof Monte Kljako is back, bitches!!!


Ros

Recommended Posts

10 hours ago, nautilus said:

mislim da je tamo negde 2010 uzeo posebnog trenera samo za servis i to je bila jedna od prvih stvari koje je unapredio u svojoj igri.

 

 

Ako misliš na Toda Martina, to mu je bila verovatno najgora odluka u karijeri i period kad je imao najgori servis u top 100 :D Od Bekera kreće oporavak

  • +1 3
Link to comment
5 hours ago, Time Crisis said:

 

Ako misliš na Toda Martina, to mu je bila verovatno najgora odluka u karijeri i period kad je imao najgori servis u top 100 :D Od Bekera kreće oporavak

2009.

Jedna od gorih sezona NĐa, a nakon toga znamo šta je došlo.

Link to comment
54 minutes ago, Ras said:

2009.

Jedna od gorih sezona NĐa, a nakon toga znamo šta je došlo.

 

I 2010:

 

Quote

Apr 12, 2010MONACO — Second-ranked Novak Djokovic of Serbia split with American coach Todd Martin on Monday

 

  • +1 2
Link to comment

Bas sam bila hepi sto je uzeo. Da mu pomognem izasla sam iz sobe kad je krenula neizvesnost u trecem setu plus ako ne haluciniram videla da mu vobluje noga. Nisam se vracala dok sestra nije pocela da se dernja. Znaci super. Sto se mene tice, Novak sad moze i da ode u penziju, hodocasce u Indiju ili ono wotevah.Naravno sigurna sam da Novak ima druge ambicije, ali mislim da sam ja zadovoljna skroz :lolol:

  • Wub 1
Link to comment

tacno tako

jedan jebeno dobar film moze da se snimi od onog novakovog tvita, preko granicne kontrole, dva sudjenja,

svih zabrana igranja, igranja malih turnira, ukljucujuci i ruse na wimbledonu sa sve posledicama po novaka

pa sve do poruke deci u pobednickoj izjavi

ima toliko materijala za dokumentarac

  • +1 4
Link to comment

malo opskurniji statsi :)

 

 500. atp pobeda na betonu na otvorenom (outdoor hard) i 50. titula u ovakvim uslovima!

 

ovi turniri cine prakticno polovinu toura i zanimljivo da ih nema u Evropi (sljaka, trava, indoor hard)

 

jos su samo Agasi i Federer terali preko 500 ali nisu sakupili toliko trofeja:

 

Djokovic 50 (13gs)

Federer 47 (11gs)

Agassi 39 (6gs)

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, cedo said:

tacno tako

jedan jebeno dobar film moze da se snimi od onog novakovog tvita, preko granicne kontrole, dva sudjenja,

svih zabrana igranja, igranja malih turnira, ukljucujuci i ruse na wimbledonu sa sve posledicama po novaka

pa sve do poruke deci u pobednickoj izjavi

ima toliko materijala za dokumentarac

 

 

Moze i jedna serija.

 

Jedna od takojde zanimljivijih epizoda: Pepe Imas i vracanje u zivot.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...