Jump to content
IGNORED

Ima veze sa teniserima ali nema sa tenisom


Serena

Recommended Posts

Meni je Federer već mnogo godina jedan od omiljenih sportista ikada, jer sam izgleda utripovao da je njegovo "gospodstvo" iskreno a ne marketinški trik.

 

Da li je moguće da se nije javio, pa makar i da isfolira poštovanje prema svemu ovome?

Edited by Milošica
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, Milošica said:

Meni je Federer već mnogo godina jedan od omiljenih sportista ikada, jer sam izgleda utripovao da je njegovo "gospodstvo" iskreno a ne marketinški trik.

 

Da li je moguće da se nije javio, pa makar i da isfolira poštovanje prema svemu ovome?

 

Ma kakav gospodin, deluje da ima izlive besa na onu Mirku, u svakom sluchaju ima neki controlling vajb.

  • -1 1
Link to comment
2 hours ago, Milošica said:

Meni je Federer već mnogo godina jedan od omiljenih sportista ikada, jer sam izgleda utripovao da je njegovo "gospodstvo" iskreno a ne marketinški trik.

 

Da li je moguće da se nije javio, pa makar i da isfolira poštovanje prema svemu ovome?

 

Malo si pa imao primera za njegovo "gospodstvo", sve i da imaš 8 godina a ne 20 i koliko...

  • +1 1
Link to comment

Pa ima te neke usadjene manire pa prolazi kao gospodin iako je govno od coveka. 

 

Samo jedan od malih podsetnika:

 

 

I ovaj legendarni sore losser momenat:

 

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, Mil@n said:

 

Malo si pa imao primera za njegovo "gospodstvo", sve i da imaš 8 godina a ne 20 i koliko...

Ajde bre sine skloni se s tim načinom obraćanja.

 

Klasičan lik koji to voli eto preko foruma.

Edited by Milošica
Link to comment

Jel ima neko predstavu sta se tacno zbilo izmedju Novaka i Ane Ivanovic...? Pitam jer je Ana redovno iskomentarisala zensko finale na twitteru, a o Novaku ni reci. Malo sam guglao i neke od teorije su da su ljuti jedno na drugo od kad je ova raskinula sa nekim njegovim drugarom i smuvala se sa Nemcem, ili da je to sto je podrzavala Federera, te se nije oglasila za vreme Novakove krize u Australiji.

Edited by JohnnyD
Link to comment
9 hours ago, Mel said:

Ma kakav gospodin, deluje da ima izlive besa na onu Mirku

Izlivi besa da, ali obrnutom smeru 😉

Zna se ko u njihovoj kuci suknju nosi :lolol:

Samo kad se setim njene face na onom AO koji je izgubio od Nadala pa se rasplakao na ceremoniji.

Pa onda onog dobacivanja Vavrinki kad je morao sudiju da zamoli da je opomene...

A i Kirios je na jednoj KZS bio upitan sta mu je najteze bilo na mecu protiv Feda, a on rekao Mirkini zvizduci izmedju prvog i drugog servisa.

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...