Jump to content
IGNORED

Ima veze sa teniserima ali nema sa tenisom


Serena

Recommended Posts

2 minutes ago, Filozof manijak said:

I meni je grožđe kišjelo

 

Chu nisam rekla da bih odbila da mi neko da takav mansion, malo bih preuredila to je sve. :D

Link to comment
31 minutes ago, Mel said:

 

Kapiram da tako zivi visha klasa ali meni ovo bukvalno i stvarno izgleda kao hotel a ne nechiji dom. Nema nikakav lichni pechat, deluje kao da niko tu ne zivi. Mada mozda imaju par soba koje stvarno koriste koje izgledaju normalnije, a pokazivali su ovaj generic deo. I ono sa sedenjem u nekim prozorima, ja obozavam te njuks ali ovo je bilo na nivou wtf bezveze.

Inside Kim and Andy Murray's luxury Scottish hotel 

Ako je neko propustio da vidi naslov videa. :fantom:

  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, Mel said:

I ono sa sedenjem u nekim prozorima, ja obozavam te njuks ali ovo je bilo na nivou wtf bezveze.

Kibicfenster je to, samo na skotski nacin :lolol:

Ja i da imam para za tako nesto be bih otisla u njega. Nije mi kiselo grozdje zaista se ne bih osecala prijatno. Zamisli prospes kafu na tu neku fotelju ili caj od hibiskusa na tepih :wacko: (meni prosula kuma, na bez tepih, nije mu bilo spasa). 

 

Link to comment
23 minutes ago, Serena said:

Kibicfenster je to, samo na skotski nacin :lolol:

Ja i da imam para za tako nesto be bih otisla u njega. Nije mi kiselo grozdje zaista se ne bih osecala prijatno. Zamisli prospes kafu na tu neku fotelju ili caj od hibiskusa na tepih :wacko: (meni prosula kuma, na bez tepih, nije mu bilo spasa). 

 

 

Da a ova lady je bash ponosna kako je ispalo. Za to vreme pinterst pun toga kako to treba da izgleda a da bude cozy i inviting a ne onako discouraging da uopste sednes na to.

Link to comment
18 hours ago, Serena said:

. Zamisli prospes kafu na tu neku fotelju ili caj od hibiskusa na tepih :wacko: (meni prosula kuma, na bez tepih, nije mu bilo spasa). 

 

ja bih baš namerno prosipao kafu i ta obojena pića od kojih se fleke teško uklanjaju,

mislim da mi je to jedno od najvećih zadovoljstava. Kao i da pokvarim red i sređenost kod osoba sa OCD-om :evil:

  • Haha 1
Link to comment
12 minutes ago, Serena said:

Sapovalov se zeni protiv svedske teniserke Mirjam Bjorklund sa kojom je u vezi od 2019.

Kad pocinje mec? :lolol:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
59 minutes ago, Serena said:

Sapovalov se zeni protiv svedske teniserke Mirjam Bjorklund sa kojom je u vezi od 2019.

 

 

Gledam slike, negde su ko brat i sestra, ona izgleda starija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...