February 28, 20251 yr Sama serija je guilty pleasure I meme generator. Ko bi rekao da ću jedva da čekam da vidim kako Dženifer kulidž čkilji na jahti? Sad pratim Waltona Gogginsa i jadnog menadžera koji je za sada samo comic relief. Belinda mi u ove dve epizode nije više gospođanstvena, već je malo Kelly Prenny, ako se tako zove u insecure. Slažem se sa fpls, 100 sezona da snime... Doduše, to sam i za sex I grad reklla, pa ne gledam zbog Samantinog tretmana.
February 28, 20251 yr 1 hour ago, oyashirazu said: ma kakav gej incest, brat Švarceneger i sestra se bore za dušu malog batice koji je rekao da ima da odluči nešto - kao koledž, al ustvari dal će da bude kreten kao i svi u familiji. To sam i ja videla. Da se stariji kurči, i to je sve. Nisam videla ništa incestuozno
February 28, 20251 yr Author Apsolutno ne kapiram da jedna od najboljih serija poslednjih godina može da bude guilty pleasure... Sve je prosto spakovano odlično, a pre svega dobro osmišljeni likovi i zapleti, lokacije i sinematografija su samo bonus koji proizvod čine kompletnim a takvih nema puno lately. Znamo svi da se štanca trilion serija godišnje pa šta ih usere da bude gledljivo. White Lotus, Succesion, Euphoria i sl su izuzetak iz tog pravila...
February 28, 20251 yr Predlažem poll - da li je serija guilty pleasure/I bogati plaču ili slojevita, kompleksna priča jedna od najboljih poslednjih godina. Ili ne, koga briga.
February 28, 20251 yr slojevita prica o bogatima koji placu. jedna od najboljih serija u proteklih par godina, presminkano ne bih asocirala sa banalnim.
February 28, 20251 yr Sto je meni legla ova druga epizoda, gledao sam je blago pospan i uzivao svake sekunde.
March 1, 20251 yr Druga epizoda je još bolja, sve se odvija sporo, slojevi se polako odmotavju, kad gledam kao da sam tamo. Što neko reče, mogu da se osete mirisi i vlaga Tajlanda.
March 1, 20251 yr 2 hours ago, Arkadija said: mogu da se osete mirisi i vlaga Tajlanda. Da, baš tako. Totalno drugačiji telesni osećaj od druge sezone
March 3, 20251 yr Jedan kratak of u vezi mirisa Tajlanda. Koga interesuje samo da zna da je na tajlandu od decembra meseca gospodnjeg 2024 godine legalizovana marija ana pa se sada džokavci mogu kupiti na tezgama sa voćem uz same plaže na kojima je sada koncentracija dima tolika da se uz povoljan vetar može naduvati i bez prvobitne namere. U prilog tome koliko sam omatorio ide činjenica da i nakon 3 dana boravka još uvek nisam duvao iako ne mora ni da se mota, eto!
March 4, 20251 yr Jos nema tog lika kojeg je Bikovic trebalo da glumi? Treca mi je bila najslabija do sad, cenim da od sledece krece picvajz
March 4, 20251 yr On 3. 3. 2025. at 10:14, ubibobi said: Jedan kratak of u vezi mirisa Tajlanda. Koga interesuje samo da zna da je na tajlandu od decembra meseca gospodnjeg 2024 godine legalizovana marija ana pa se sada džokavci mogu kupiti na tezgama sa voćem uz same plaže na kojima je sada koncentracija dima tolika da se uz povoljan vetar može naduvati i bez prvobitne namere. U prilog tome koliko sam omatorio ide činjenica da i nakon 3 dana boravka još uvek nisam duvao iako ne mora ni da se mota, eto! Hvala , bas sam se pitao (ali me mrzelo da guglam) kako se tako lako kupuje vutra Edited March 4, 20251 yr by Lezilebovich
March 4, 20251 yr Tu me seci ako na kraju Gogins i zubata zaista ne postanu soulmates. Nadam se da će od sledeće epizode bogati početi da malo manje dosadno plaču.
March 4, 20251 yr 2 hours ago, FPLS said: Jos nema tog lika kojeg je Bikovic trebalo da glumi? Treca mi je bila najslabija do sad, cenim da od sledece krece picvajz Bukvalno je ista lao i druga. Lepo i nista Edited March 4, 20251 yr by Lezilebovich
March 4, 20251 yr Problem je sto imaju grupe jako slicnih karaktera tipa troje iz one porodice, onda one tri prijateljice koje su skoro isti lik, pa onda crnkinja, pornicar i dvoje Thai radnika cija prica deluje jednostavno i bez mogucnosti da se produbi i prosiri
Create an account or sign in to comment