Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

1 hour ago, Venom said:

Preterujete, evo Twitter Blue se prodaje kao alva, 150k pretplatnika x $96 godisnje = $14.4 miliona. Jos samo malo da zakrpi rupu od 2 milijarde godisnje. 

 

WaPo analitičari donabijaju, proračunali da će mu biti potrebno da podigne cenu pretplate na $44 mesečno kako bi bio na pozitivnoj nuli... što ne ubraja gubitak advertajzera :D 

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

WaPo analitičari donabijaju, proračunali da će mu biti potrebno da podigne cenu pretplate na $44 mesečno kako bi bio na pozitivnoj nuli... što ne ubraja gubitak advertajzera :D 

 

Mozda ako se gleda Twitterov standardni minus. Ali sad osim toga ima vise od milijarde duga bankama + kamate. Doduse, bilo je vesti da banke gledaju kako da se otarase tog kredita kako znaju i umeju, cak i da zavrse u minusu, pa je neko predlozio da Musk unistava kompaniju trenutno da bi za manje para otkupio sopstveni dug :D .

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

 

WaPo analitičari donabijaju, proračunali da će mu biti potrebno da podigne cenu pretplate na $44 mesečno kako bi bio na pozitivnoj nuli... što ne ubraja gubitak advertajzera :D 

Da li su uracunali da ce trosak plata, po svemu sudeci, biti bas bas mali ?

Link to comment
5 minutes ago, Lezilebovich said:

Da li su uracunali da ce trosak plata, po svemu sudeci, biti bas bas mali ?

A sistem će se održavati sam, Elon će da nabavi AI koji će sam da programira i sam sebe da održava... :fantom:

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

A sistem će se održavati sam

 

Još nije vidjeno da kompanija sa aplikacijom od $45B vrijednosti, za mjesec dana dodje na "to keep the site up". :lolol:

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...