Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

ja sve više verujem da je ovo neki "Brewster's Millions" događaj kome prisustvujemo uživo.

Elon je dobio godinu dana da uništi Twitter da bi kao nagradu za to zaradio osamsto zilijardi hiljada miliona...

  • +1 6
  • -1 1
Link to comment

koliko njegova ludovanja na tviteru uticu na cenu teslinih akcija ?

jedino sto bi koliko toliko imalo smisla ( ovako amaterski i sa strane) je da kroz ovakve gluposti iz nekog svog interesa u stvari zaradjuje kroz  manipulacije vrednoscu njegovog glavnog izvora para...

Link to comment
27 minutes ago, jorma shparga said:

koliko njegova ludovanja na tviteru uticu na cenu teslinih akcija ?

jedino sto bi koliko toliko imalo smisla ( ovako amaterski i sa strane) je da kroz ovakve gluposti iz nekog svog interesa u stvari zaradjuje kroz  manipulacije vrednoscu njegovog glavnog izvora para...

 

Odrazilo se jeste originalno kad je preuzeo krajem prošle godine, ali od tada se stabilizovalo. Realno nema veze jedno sa drugim - pad je bio zato što je Musk prodao gomilu akcija prinuđen da kupi Tviter pa im je to sjebalo trend. On trenutno drži tek nekih 13% Tesle.

image.thumb.png.ef4bc37a94e6961cf7ce7d46935e513b.png

Link to comment
37 minutes ago, Svarog said:

ja sve više verujem da je ovo neki "Brewster's Millions" događaj kome prisustvujemo uživo.

Elon je dobio godinu dana da uništi Twitter da bi kao nagradu za to zaradio osamsto zilijardi hiljada miliona...

 

Ja rekoh prošle godine da će se baš to pričati kad bude zakucao brod u ledeni breg - "Ma mora da je sve bilo namerno, ne kapiramo mi na kom nivou taj genijalni mozak radi..."

 

Ne treba mistifikovati nesposobnost. Čovek je ordinarni kreten i besramni prevarant, to pre ili kasnije dođe na naplatu. Ničija nije gorela do zore.

 

  • +1 4
Link to comment

Vidim da se Peter "Chairman" Daou primio na tu Lindinu objavu, sav je u fazonu "Ja stojim uz Iksa i željno iščekujem da osetim sve blagodeti nove Iksove vizije!"

 

To mu je verovatno najgluplja odluka od kako je podržao Hillary Clinton, davne 2014-15.

 

Ceo taj "It's an exceptionally rare thing..." thread je budalaština, isprazne marketinške tlapnje kakve PR persone serviraju kad nemaju ništa konkretno da kažu. Tačno vidiš da se žena potrudila, ali ne uspeva da napravi pitu od gazdinih govana.

  • +1 6
Link to comment
3 hours ago, ducca said:

Lik je garantovano drogiran 24h, nema drugog objašnjenja. Jebeni egomanijak. 

lik je gangula za bogatashe.

 

ustane ujutro i pre kafe kombinuje daj kakvo sranje da napravim danas :rolf:

 

to ako je neko imao neke iluzije kako funkcionishe taj svet :blink:

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Progress at Twitter. Inquiries from members of the fourth estate to the company’s official press email are no longer receiving an automatic poop emoji in response. Instead, Musk said, the company “is now changing the auto reply to “a ‘We will get back to you soon’ infinite loop.”

 

Kakva dva klovna… :isuse:

 

Edited by mraki
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...