Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

9 minutes ago, Weenie Pooh said:

Kakve veze ima Tate sa Twitterom i Muskom, ne razumem?

 

Nije mi najjasnije ni šta je moglo da se prepozna na kutiji od pice, ali dobro.

 

dunno, iz nekog razloga se spontano povela tema o desničarskom provokatoru kojeg ima baš previše u medijima ovde

 

kutija pice je od lokalnog rumunskog lanca sa nekih 20-ak lokacija, a rumunima samo trebala potvrda da je ovaj u državi. tako makar glasi priča, ako je wishful thinking radi clownovanja tatea nećemo se mnogo potresti

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
Link to comment




 
Nije mi najjasnije ni šta je moglo da se prepozna na kutiji od pice, ali dobro.


Na kutiji od pice bio broj telefona picerije iz koje je naručio istu, pozvali radnju raspitali se, uapsili.
  • Haha 1
Link to comment

meni je ta priča o lociranju pomoću pice baš ono too much sauce, no što kaže rukso, nema veze, makar je zanimljivo. Pogotovo je zanimljivo što je upereno protiv lika koji je idol likovima kojima je ™ to izmišljanje u svrhu provokacije i ponižavanja 

  • +1 4
Link to comment
28 minutes ago, Joe D said:

jel se oglasio betmen povodom ovoga? :fantom:

 

Jeste, rekao je da bi Rumuni trebalo da uvedu pasoške kontrole pa da znaju čim im kriminalac na poternici uđe u zemlju, da ne moraju da čekaju da naruči picu i okači sliku iste na Tviter.

  • +1 2
Link to comment

ja sam u maršalovom kampu da mi taj deo zvuči preterano od starta (i zabavno), ali ne moramo se baš fokusirati na to kad je uhapšeno ovoliko govno. upisaćemo da vini opet nije prevaren, ali nije zaista toliko bitno.

 

20221230-133328.jpg

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Skoro sam naleteo na podcast Tejtovih ortaka u kome objašnjavaju kako njihove žene/devojke ne smeju da imaju Instagram jer će tamo kačiti golišave fotke i onda će ih muškarci muvati u imbokstu :lolol: količina nesigurnosti se prelivala kroz ekran, a pošto su u emisiji bile i neke polugole gošće nastao je jedan kleš. 
 

Što se tiče omladine koja to sluša, podsetilo me kad smo bili klinci pa nam ponudilo sa tribine da uložimo u pravljenje dukseva. Nas 6-7 preskočilo to uživanje, a dvojica-trojica dali pare unapred i nikad dobili dukseve. Tako i sa ovim, uvek će biti dvojica-trojica koji će zabranjivati Instagram, a ostali će imati devojke.

 

 

  • +1 1
Link to comment

E da, bila je i epizoda o muško-ženskom prijateljstvu koje po Tejtu nije moguće jer ako ga žena ne privlači za sex šta će mu :lolol: ali je hajlajt bio kad su dokazivali to tako što su gošće u emisiji zvale svoje najbolje prijatelje da ih pitaju - je l’ bi me jebo? 
 

Kakva grupa, Jersey Shore meets stand-up Žižek, morona. 

Link to comment
On 28.12.2022. at 7:09, milfisland said:

Niko ne veli da auto Tesla nije dobar proizvod.

:lolol:

Izgleda da uopšte nisi pratio temu. Zapravo su retki upisi u kojima se ne tvrdi upravo to. Doduše, to uglavnom dolazi od forumaša koji prizivaju rušenje kapitalizma, a neki i šeretski prizivaju nuklearnu katastrofu koja bi izbrisala ljude sa planete tako da imam razumevanja ako ih ne shvataš ozbiljno, ali dominantan narativ jeste da su ti automobili izuzetno loši i nebezbedni. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...