Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Amos

    671

  • 1n54jd3r

    646

  • б1lme3

    532

  • Micko8

    487

Majami je  ipak pogodio sve otvorene  sueteve koje nije u prvoj utakmici. Utakmicu su prelomili u prva dva,tri minuta poslednje cetvrtine, gde je Murray od Dankana napravio superzvezdu u ta dva, tri minuta utakmice, gubio ga je lako pri svakoj pogodjenoj trojci,  i Braun je imao  u tom periodu jedno ispadanje gde su primili trojku. Imali su jedno 3,4 vezane trojke a u cetvrtinu su usli sa plus 8 , koje im je Jokic ostavio. Onaj kip na klupi Denvera , verujem nece napraviti nikakvu promenu u trecoj utakmici, da Denver ima trenera Porter bi pocinjao utakmice sa klupe u nastavku plej of serije.

Link to comment
34 minutes ago, pbg12345 said:

sto mi ide na kurac to bez konteksta povezivanje jokicevih  poena i denverovog ucinka

kao da je oteo loptu ekipi, ispucavao se i nagurao na 40+ pa izgubili

a zapravo je posledica loseg prilagodjavanja saigraca na drugaciju odbranu protivnika

najmanji je problem u jokicu veceras

Murray 7-15,Porter 2-8, Da su i jedan i drugi pogodili jos po dva, tri suta na utakmici ne bi kenjali o Jokicevoj  napadackoj potrosnji.

Edited by Micko8
Link to comment

malo sto sam gledao drugo poluvreme ocajna odbrana denvera i majami ovog puta to iskoristili. 

ne znam sta je tu majami revolucionarno odigrao.

ima denver jos rezervi. par igraca im je odigralo losu utakmicu.

 

 

 

Link to comment

Nažalost spavao dva sata preksinoć pa na planinarenje juče, mrtav sam bio, čak sam i navio sat za drugo HT ali nisam čak ni to dobro uradio, pa propusti bukvalno prvu tekmu od početka play offa.

 

Vidim samo da je M - max ugovor - PJ koji je nenormalno napredovao objasnio  😁

Edited by Mil@n
  • +1 1
Link to comment

Majami je jednostavno odigrao mnogo bolju odbranu, naročito u 2. pol i to je odlučilo.

Ako (Golden) Nuggets-i hoće trofej moraće i oni pod hitno da siđu u rudnik.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, pbg12345 said:

sto mi ide na kurac to bez konteksta povezivanje jokicevih  poena i denverovog ucinka

kao da je oteo loptu ekipi, ispucavao se i nagurao na 40+ pa izgubili

a zapravo je posledica loseg prilagodjavanja saigraca na drugaciju odbranu protivnika

najmanji je problem u jokicu veceras

đe je taj masaro!

:mad:

  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment

Majami taktika ko nekad protiv Oskar Šmitovog Brazila, da pustimo njega neka on da svoju kvotu, ionako mu ne mozemo nista, daj da zaustavimo ostatak ekipe

  • +1 2
Link to comment
15 minutes ago, Glass Joe said:

Majami taktika ko nekad protiv Oskar Šmitovog Brazila, da pustimo njega neka on da svoju kvotu, ionako mu ne mozemo nista, daj da zaustavimo ostatak ekipe

Nabio ih je Majami vise napadom nego odbranom. Obe ekipe su sinoc imale ofanzivni rejting daleko iznad najbolje napadacke ekipe regularne sezone. Sto dodatno govori o tome kakav je Jokic cheat code. Dobili su nedovoljno od Mareja, nista od MPJ, a ishod u napadu opet ispade odlican.

Link to comment

Zaspao sam i probudio se da vidim poslednji napad gde Marej divlja. Posle pogledao boxscore misleci da je mozda on bio vruc, ali jeste k.

 

Uvek ce biti problema dok se budu tripovali da je ovo tim Mareja i Jokica i dok se ne bude jasno znalo ko je gazda i kome ide lopta u odlucujucim trenucima.

 

A onda ako Nikola odluci da dobaci, to je u redu, a ne ova muva bez glave koja ne vidi nikoga i nista osim kosa.

Link to comment
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...