Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Amos

    671

  • 1n54jd3r

    646

  • б1lme3

    532

  • Micko8

    487

Jbg, cim se malo spusti noga s gasa, ovaj Majami to kaznjava, nabrijao ih je Spoelstra samo tako.

Al jasno je da Denver drzi sudbinu u svojim rukama. Na njima je da odigraju na visokim obrtajima do kraja i bice to dobro.

 

Inace, svaki put kad gledam NBA, utisak mi je koliko sudije bolje vide veliki broj situacija u odnosu na Evroligu. Kao da svaki od njih ima jos po jedan par ociju.

Link to comment

CB je razlog sto Denver vodi...da nije uneo iskru i energiju sa klupe, pitanje je kako bi ostali igrali...jos je i rahmetli Uncle Jeff dao fin doprinos...ko odigra bolju i jacu odbranu, dobija momentum

  • +1 2
Link to comment
Just now, Greek Freak said:

Inace, svaki put kad gledam NBA, utisak mi je koliko sudije bolje vide veliki broj situacija u odnosu na Evroligu. Kao da svaki od njih ima jos po jedan par ociju.

Ove sezone, dojam je da grese vise no ikad.

Link to comment
Just now, 1n54jd3r said:

Ove sezone, dojam je da grese vise no ikad.

I to mi je jasno. Ali i uprkos tome, cini mi se da je razlika ogromna.

Link to comment
7 minutes ago, Mos said:

 

Peyton Watson :D

Sto je najjace, mislim da Kalvin But u njemu vidi upside da bude redovan clan neke od all defense petorki

Link to comment

Majami sutnuo 3 puta vise bacanja u ovom poluvremenu u odnosu na celu proslu tekmu (6 vs 2 :tongue: )

U Denveru 7 igraca (strartnih 5 plus BB i Uncle Jeff) po jednu datu trojku.

Link to comment

CB, BB i JG imaju svi +- 14 i vise :D

Klupa za sada odlicna, ali red je dq startwri ovo preuzmu...Jokic verovatno ide na 30+ poena

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, 1n54jd3r said:

CB je razlog sto Denver vodi...da nije uneo iskru i energiju sa klupe, pitanje je kako bi ostali igrali...jos je i rahmetli Uncle Jeff dao fin doprinos...ko odigra bolju i jacu odbranu, dobija momentum

Apsolutno, ali ne zaboravi, kad je bilo totalno rasulo da ne bi Jokica, otislo bi na +20.

Link to comment

Premalu marginu greske ima Majami u ovoj seriji. Prosao im je iznudjeni potez s Loveom, jer samo tako mogu iole da pariraju velicini Denvera, jos u takvoj petorci Jimmy moze na Jamala. Nisu bili maltretirani unutra kao u prvoj utakmici, dobro su otvorili, igraju solidno i opet ih je oduvala druga petorka Denvera onom lavinom.

 

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Lancia said:

Porter kad sutira, stalno imam utisak da se namesta za umetnicki dojam.

Ima uzak naskok, tj. jako lose noge u sutu. Treba mu drugacija mehanika da se namesti za sut, pa onda to tako izgleda.  To mu pravi probleme kad je malo off balance jer ne uspe to da koriguje nogama. Ne znam da li je to zbog one povrede ili je prosto tako podesen. 
btw lepo poluvreme, miami se super bori.

  • +1 2
Link to comment

Odlicna tekma, vredna finala. Sipaju svi, dalekometna paljba. Jimmy nekako i dalje tih. Jamal ce ili ici na dvocifren broj asistencija iki ce da sabije poenterski u clutch.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...