Jump to content

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Meni je i Denver šibačka ekipa, ali onako potuljeno, realno su prebili ali na finjaka i Lejkerse i Finiks. Mislim da u tom segmentu neće biti problema za Denver. A mislim da su mentalno potpuna suprotnost od malodušnog Bostona, vidjeli smo protiv LA da im nije problem da se vade iz -15, da ih taj hasl i serije Majamija neće izbaciti iz kolosijeka. Ipak je Maloun namazana stara kuka u poređenju sa Mazulom. 

  • +1 6
Link to comment
  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Amos

    671

  • 1n54jd3r

    646

  • pbg12345

    532

  • Micko8

    487

2 hours ago, Filozof manijak said:

Čeda ugasio Denver, realno. Ovakav jinx im nije trebao :sad:

 

samo sam realan na osnovu do sada vidjenog

Link to comment
2 hours ago, Mil@n said:

 

Butler dovukao 9og sida do finala, a Mareju se mora skinuti kapa za veći deo plejofa gde je x puta pogurao kada je Jokara i ostatak tima usporavao.

 

 

 

zapravo su sedmi sid.

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Zli Gli said:

Moze i Jokic da pomisli da mu je ovo mozda jedinstvena sansa da uzme sve i da krene da siluje i izblamira se protiv ovog mladjeg brata cuvenog Adebajora, i tako sjebe stabilne Nagetse i uvek augodnog Mareja. 

Ne da moze, nego sigurno i hoce. Njegova dominantna crta je da siluje i forsira, prosto takav je lik.

  • +1 3
Link to comment

 Miami je mentalno prejak. prva tekma je kljuc. ako su Nuggetsi i dalje fokusirani, to je 4:1. ako nisu, serija moze da se nepredvidjeno zakuva.

 

ono sto treba obratiti paznju, Miami je vracao dvocifrenu prednost u poslednjoj cetvrtini i Celticsima i Bucksima. Nuggetsi to treba da iskonstrolisu. ako Jamal i Debeli tu bufu na nivou, nema Miami cemu da se nada.

  • +1 1
Link to comment

od 8 igraca koje je majami koristio u poslednjoj utakmici cak 5 nije draftovano :hail:

 

a i ona trojica sto jesu, matori lauri pred kraj prve runde, dzimi kao poslednji izabrani igrac prve runde te godine i adebajo 14 pik :D 

 

 

kakva u medijskom smislu antipropaganda je ovaj duel :laugh:

  • +1 1
  • Wub 2
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
5 hours ago, bebaguza said:

 

Sta je bolje:

- Denver metlom dominantno sve po 15+ i Dzamal mvp finala?

- Denver jedva 4-3 i Dzoker mvp finala?

2

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
6 hours ago, bebaguza said:

 

Sta je bolje:

- Denver metlom dominantno sve po 15+ i Dzamal mvp finala?

- Denver jedva 4-3 i Dzoker mvp finala?

Jebo mvp-a, ali hocemo 7 utakmica. Posle ovoga nema basketa do Manile.

Link to comment
55 minutes ago, borris_ said:

Ovaj, svaki dan naraste 1cm.

 

Noah koji je pored njega je visok 2,11m

 

 

 

 

Ne dao bog da mu ne krene dobro u prvoj sezoni, jebaće nas u mozak svaki podcaster i njegov sestrić zapadno od Ringera.

 

 

Edited by Mos
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...