Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

KD ubacio pretezak mid jumper, Luka promasio manje vise zicer i to je to. Zajebani su Sunsi, Dalas je ostavljao konstantno jednog ili dva igraca otvorene na sutu za tri. Samo sto niko od njih nije Westbrick.

Edited by 1n54jd3r
  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, 1n54jd3r said:

KD ubacio pretezak mid jumper, Luka promasio manje vise zicer i to je to. Zajebani su Sunsi, Dalas je ostavljao konstantno jednog ili dva igraca otvorene na sutu za tri. Samo sto niko od njih nije Westbrick.

 

Pa bome su imali jednog veceras, Okogie ne bi pogodio do sutra. I CP3 je promasio par na kraju. Da nije bilo Wainrighta verovatno bi i izgubili.

Link to comment
4 minutes ago, Grandilof said:

 

Pa bome su imali jednog veceras, Okogie ne bi pogodio do sutra. I CP3 je promasio par na kraju. Da nije bilo Wainrighta verovatno bi i izgubili.

 

okogie inace sasvim dobro sutira za 3 ove sezone. sledeci put ce dati makar dve trojke.

Link to comment

Odlična utakmica i glup kraj. Kidd ima zanimljive izmene, ne znam da li to stalno radi. Dončić presedeo pola 4/4, onda ušao da bi izašao Irving, onda ulazi Irving na tri minuta do kraja i izlazi Wood.

 

Luka izgleda kao da ne izlazi iz kafane, ali mu izgleda ne smeta na terenu. Fenomen. Ali je objektivno nepodnošljiv koliko kenja sudijama.

Link to comment
5 hours ago, Čutura said:

durantula je brutalan :hail:

 

 

ja sam bio ubeđen da će izgubiti Sunsi. Durantulica je izgubio utakmice 5. januara i 5. decembra, pa reko garant će izgubiti i 5. marta, ali jok.

inače, ta dva poraza su mu 2 poslednja poraza. od tada ima skor nešto tipa 25-2 :cool:

Link to comment

Drugi produžetak u Bostonu.

 

edit: akcija za Horforda koji maši za tri, Niksi dobili još jednog ozbiljnog protivnika. Kvikli igrao 55 minuta, 35 poena

Edited by boldrock
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...