Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

1 hour ago, Mos said:

Al' su ga kaznili, saće odmah da prestane sa loženjem na taj neki kriminal. Tu će jedino da radi ako se jave sponzori sa prijateljskim savetom, NBA ne jebe više niko 2%.

 

Zašto bi ga kaznili? Ovo je više preventivno ("prijateljski savet") da ga spreče da zaista ne napravi sranje dok svi mediji čekaju da se naređaju.

 

Lik je budala, ali postoje institucije koje bi trebalo da rade svoj posao. Tužilaštvo nije pokrenulo postupak protiv njega, postoji građanska tužba o kojoj se piše kao da je u pitanju krivični postupak i grand jury potvrđena optužnica (uz konstatacije kako se "ne zna šta u stvari traži tužilac").

 

Zatim imamo slike 23-godišnjaka kako nosi oružje u Tenesiju. Da li je to nelegalno - izgleda da nije, ali mora da se malo prevaspita taj ghetto trash klinac. Ceo slučaj je odvratan.

Link to comment

Brutalna utakmica, prava PO. Zeznuti Bucksi samo tako, Graysome sa 20p u trecoj, Lopez odlican, Giannis posle prvog bacanja gotovo perfektan sa linije, sam ih je drzao u cetvrtoj, ali bome i moji zilavi, nisam ovo ocekivao, gde su PJ i Tobias ranije zavrsili zbog povreda. 48p u cetvrtoj, gde nas drze celu cetvrtinu na 2-4 razlike do minut pred kraj. Harden kao zmaj odigrao. Prekinut niz Bucksa od 16 zaredom i to kod njih.

Sent from my SM-G780G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Mos said:

Dalas protiv Finiksa u 7. Konačno jedna bitna utakmica u normalno vreme.

 

 

Harry Potter Lol GIF by Sky

kako kome :fantom:

mega termin posle vikenda

ako se zaginulo bice bauljanja po terenu

 

ocekujem da se irving pokenja po svima i pokaze durantu ko je ex gazda netsa

Edited by pbg12345
Link to comment
11 minutes ago, Mos said:

Mislim da je vreme za titulu™ Debeli da se preseli u Dalas. :D 

nikad!

debeli osvaja ove godine samo da budu svi zdravi.

uzivam u finiksu sa durantom ali mogu to nagetsi.

denver kompletan je opaka ekipa, svima na crtu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...