Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Redik da komentariše svaku tekmu Denvera koju prenose na ESPN-u. Sad vidim da Dempsi intervjuiše Jokića, ja nikako nisam mogao da ubodem Altitude prenos.

Link to comment

divcev rad napokon stigao na naplatu :fantom:

 

nego gledam, denver kao prvi po trenutnom plasmanu ide na kliperse u prvom krugu, pa na pobednika finiks-gsw u drugom

dok memfis kao drugi ide na minesotu, a potom na boljeg iz duela sakramenta i dalasa

 

malo mi lakse deluje ova druga putanja :D 

Edited by pbg12345
  • +1 3
Link to comment

Nuggetsi sa 9-9 do kraja sezone su osigurali top 3 i teorijski jer Phoenix ne moze da ih stigne. Memphisu bi trebalo 17-3 da ih prestignu a Kingsima 17-3 i pobeda u poslenjem mecu sezone u Denveru. sa 12-6 niko ne moze da ih stigne ni teorijski.

 

10 od sledecih 11 igraju protiv timova sa istoka. jedina tekma protiv zapada im je @ San Antonio. 

 

ko ce s kime da igra je poslednje o cemu treba da razmisljaju. njihovo je da budu prvi, a ostali neka se tuku

 

 

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

divcev rad napokon stigao na naplatu :fantom:

 

nego gledam, denver kao prvi po trenutnom plasmanu ide na kliperse u prvom krugu, pa na pobednika finiks-gsw u drugom

dok memfis kao drugi ide na minesotu, a potom na boljeg iz duela sakramenta i dalasa

 

malo mi lakse deluje ova druga putanja :D 


Mnogo će zavisiti od toga kad se Memfisu vraća Adams, rekoše ovi noćas da imaju neki jeziv skor u gostima. Nisu oni baš toliko sigurni za drugo mesto. Plus Denver igra dva puta još protiv Finiksa i ne bi me čudilo da baš za neku od tih utakmica bude povredjenih™.

 

 

  • +1 1
Link to comment

zamisli

hvata skok

dodaje slobodnom igracu

ovaj pogadja

shameless ... bilda statistiku

kako moze da tako besramno skace i dodaje

 

koja nemoc i bolest :D 

 

 

Link to comment

valjda se sprda covek

a i ima tema o jokicu, bas ubija sve ovo

 

ne samo pominjanje jokica, to se nekako podrzaumeva,nego ove besmislene price 

  • +1 3
Link to comment

Jokicu je cela ova prica samo donela na popularnosti. Par budala lupa gluposti zarad publiciteta, a jedno 99 posto ljudi koji prate NBA-a se aktiviralo da brani Jokica, iako vecina njih ranije nije ni bila neki fan. Plus Jokic ima taj savrseno postavljan narativ da ako poznajes kosarku, onda i cenis u potpunosti sta Nikola sve radi, a svi, jelte, vole da budu pametni i strucnjaci.

  • +1 2
Link to comment
18 minutes ago, Mos said:


Mnogo će zavisiti od toga kad se Memfisu vraća Adams, rekoše ovi noćas da imaju neki jeziv skor u gostima. Nisu oni baš toliko sigurni za drugo mesto. Plus Denver igra dva puta još protiv Finiksa i ne bi me čudilo da baš za neku od tih utakmica bude povredjenih™.

 

 

ma nebitan je memfis, nego prosto kako sad stvari stoje, bolji je raspored za drugog nego za prvog

u teoriji :)

 

a i menjace se to do kraja

 

denver kao prva ekipa zapada, druga u ligi i ekipa sa najboljim skorom kuci naravno i ne treba sve to preterano da zanima

gledam sad od ta 4 poraza kuci, dva su od pistonsa i oklahome

a u dve od cetiri, protiv pistonsa i niksa nije igrao jokic

bas su dobri kuci, valjda ce to ove godine preneti i u PO

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...