Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Na svu sreću pa se nije rodio, jer bi onda verovatno bio Brook Lopez 2 (Robin?).

 

Duajt je poslednjih godina sprdnja, ali u svom primeu je bio najdominantniji centar lige.

Link to comment

Period koji je imao najmanje kvaliteta na centarskoj poziciji u NBA ligi . Meni je licno bolji igrac  bio Pau Gasol za dve, tri, klase ali o ukusima ne vredi raspravljati.

Edited by Micko8
Link to comment

meni je Dwightara uvek bio car. i jedan od nekoliko nba igrača za koje me interesovalo kako bi izgledali u nfl. a u bablu kad je uništavao Jokaru, tu sam već postao superfan! :lolol:

btw čova je prvih 15 godina svoje karijere šutirao trice kao da je Shaq O'Neal. a onda u 18. sezoni bude #6 u ligi u 3pt%

i onda malo malo pa naletiš da čitaš genijalce koji otpisuju Moranta jer eto slabo šutira trice :wacko:

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Koliko su sutirali, 2-13 za tri? Katastrofalna četvrtina, prvi koš iz igre su dali posle koliko, pet minuta...Meloun je previše dugo držao drugu postavu u igri. Ovaj meč ako izgube gube i tiebraker, ne znam koji je Melounu, a i Jokić ne koristi preterano prednost u reketu.

Link to comment
5 minutes ago, boldrock said:

Koliko su sutirali, 2-13 za tri? Katastrofalna četvrtina, prvi koš iz igre su dali posle koliko, pet minuta...Meloun je previše dugo držao drugu postavu u igri. Ovaj meč ako izgube gube i tiebraker, ne znam koji je Melounu, a i Jokić ne koristi preterano prednost u reketu.

Ne koristi jer ne dobija loptu na low postu. Odlicno ih brani Memphis, Denver nema resenja uopste.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...