Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

1 hour ago, omiljeni said:

 

nema Mavsima sreće dok ne skrešu Lukici protagonizam i to drastično.

 

Irving: +11 +7 +7 +1 +34 -6 +8

Lukica: +2 -12 -12 +8 -8 -2 

 

imali su sreće da je ovaj propustio par utakmica koje su naravno dobili i to ih drži u top10 za playoff, ali neće još dugo. 

 

btw Bucks imaju W15 seriju

pre neki dan Hasslam kupio 25% tima za 875m

takoreći ceo tim vredi 3.5b

Inace se Irving pokazao kroz karijeru kao igrac koji moze sam da nosi svoj tim do nekog uspeha, obicno prehajpovano smece:)

Link to comment
2 hours ago, Strucnjak said:

Uzmi pare Zli, ti se razumes u kvote i kladzu

 

Po nekoj logici, jer se ne razumem, uzece neko mimo ove 4 koje sam prognozirao. Dakle, posto sistemom eliminacije na osnovu zdravog razuma znamo 100% ko nece od preostale 4, ostaju nam Fila, Klipersi ili Memfis... 

 

I to sam vam resio :fantom:

Edited by Zli Gli
Link to comment
6 hours ago, J.R. Cash said:

Dosli smo do toga da Dame igra najbolju sezonu karijere okruzen G league timom. Organizacija bez smera i ideje ide u tank predvodjena top 10 igracem i, kako kazu streberi, najboljim napadacem lige ove sezone. Tuzno je bilo gledati ga kako ubacuje 71 poen sa suludom efikasnoscu da bi dovukao ekipu do pobede nad oslabljenim najlosijim timom lige.

 

 

SmartSelect_20230301_205927_Google.jpg.d1da615125c5ff20596467de30385d1e.jpg

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Ništa mi se ne svidja što su ubacili rasu u zvanični narativ kad su u pitanje nagrade, pa makar to govorio i klovn kao što je Perk. Jebeni click rage marketing će pojesti sve. 

  • +1 2
Link to comment

1 Durant debitovao za Sanse a nije zasluzio nijedan ppp komentar, bedak. Treba spojiti ovu i onu temu najvredniji igrac, ionako se i ovde i tamo samo divimo Jokari uz povremene izlive tuge i besa naseg forumskog Portlandjanina zbog loseg vodjenja od strane Consija... 

  • +1 1
Link to comment

Sto kazu Tom Chambers i Tom Leander Durantuli posle tekme nocas: imali smo osmeh na licu sve vreme dok smo te gledali u dresu Sunsa. 

 

Covek stvarno igra s nevidjenom lakocom, a automatic midrange jumper mu je neodbranjiv. ocekujem da Book i DA budu jos bolji sad kad nece smeti da ih udvajaju.

Edited by Sundance Kid
Link to comment
8 minutes ago, Milošica said:

Evo ja da pohvalim Nikse za fenomenalnu formu u kojoj se nalaze.

 

Branson doktor košarke.

htedoh to jutros bas da napisem, pa zaspao :D 

mnooogo se zajebao dalas sto ga nisu zadrzali

 

 

6 minutes ago, Sundance Kid said:

Sto kazu Tom Chambers i Tom Leander Durantuli posle tekme nocas: imali smo osmeh na licu sve vreme dok smo te gledali u dresu Sunsa. 

 

Covek stvarno igra s nevidjenom lakocom, a automatic midrange jumper mu je neodbranjiv. ocekujem da Book i DA budu jos bolji sad kad nece smeti da ih udvajaju.

a gde je pecat difens? :fantom:

Link to comment

Sve je to lepo, ali trenutno protiv Šarlote i ja mogu da igram kvalitetnu odbranu. Svedeni su na jedinog i po igrača i starca foču od stotinu preloma.

Link to comment

Sansi otresu s pola gasa Sarlot koji je u (neocekivanoj i nicim izazvanoj) seriji od pet pobeda = sve je to lepo ali Sarlot je kesa.

 

Nagetsi otresu uvek augodne Roketse ili neki slican Sarlot uz tripl dabl Jokare = minimum finale a mozda i osvajaju, Jokara jedan od najvecih ikad, otac igre, spavate li mirno Sakile O Nile i ostali velikani sa milion titula...

 

Obozavam ovaj forum :ziga:

Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

Sansi otresu s pola gasa Sarlot koji je u (neocekivanoj i nicim izazvanoj) seriji od pet pobeda = sve je to lepo ali Sarlot je kesa.

 

 

Zanemarićemo činjenicu da je Šarlot ostao bez svog najboljeg igrača na kraju te serije jer što da ne :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...