Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

4 hours ago, Mos said:

Pa veća je misterija zašto nisu zadržali Hartenštajna i razvijali ga za tu zamenu od 10 minuta. 

zato sto Hartenstein ne moze da igra u Nuggets sistemu. ne moze ni Jordan, ali to je drugi par cipela... Nuggetsi sve voze preko Debelog. zato im je Boogie lego ko budali samar, i kad Debeli ode na klupu, mozes da igras kroz Boogija. ovako, kada je Debeli na klupi, moras igras drugacije. zato i radi hokejaske izmene. sa Jokicem igraju na jedan nacin, bez Jokica na drugi, ako si starter igras jedno, ako si na klupi, igras drugo... to bas i ne radi jer su i igraci na klupi savrseni za Jokic style. i Brown i ovaj rukisa Brauni i Jeff Green savrseno pasuju Jokicu.

mislim da ce to doci na normalu kada Jamal dodje sebi... on moze da vodi igru dok je Debeli na klupi a Bones da igra off ball. 

  • +1 2
Link to comment
  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Amos

    671

  • 1n54jd3r

    646

  • б1lme3

    532

  • Micko8

    487

4 hours ago, Mos said:

Eno ga, igra rezervnog centra u Niksima za 9 poena po meču.

 

 

Da, za 8 miliona po sezoni... nema šansi da bi toliko dobio u Denveru

Link to comment
20 minutes ago, Joe D said:

ne bih da ucestvujem u raspravi, samo da konstatujem da su 8 miliona bedne pare u nba

 

Njegov konkretno ugovor je 16 miliona, za nekog ko će kad stvarno bude važno igrati jednocifren broj minuta iza Jokića bi bilo baš široko. Plus što se ne bi ni razvio u boljeg igrača da su ga ostavili

Link to comment

Niko ne zna sta se desava sa Nadjijem. Ocekivao sam da opusteno moze da odigra 10 kvalitetnih minuta u small ball petorci rezervista. Izgleda da to nije slucaj. A navodno je radio tokom leta, nabacio misice i vertical leap. Jadno je kada je jedan rahmetli Dzordan ispred u rotaciji.

  • +1 1
Link to comment
31 minutes ago, 1n54jd3r said:

Niko ne zna sta se desava sa Nadjijem. Ocekivao sam da opusteno moze da odigra 10 kvalitetnih minuta u small ball petorci rezervista. Izgleda da to nije slucaj. A navodno je radio tokom leta, nabacio misice i vertical leap. Jadno je kada je jedan rahmetli Dzordan ispred u rotaciji.

nabacio vetical leap? 

Link to comment

ma ko zna kako je on to merio i šta je uopšte merio. verovatno skače na one kutije, a naučio da bolje podiže i savija noge, pa onda ima napredak od 10" koji mu ne znači ništa/skoro ništa.

Edited by omiljeni
Link to comment
49 minutes ago, Zli Gli said:

Gledao sam Bruklin - Dalas i Netsi su toliko ocajni da boli, imace bas tuznu sezonu. Luka standardno odvratan, buni se za svaku sitnicu. 

 

Once a Real Madrid player, always a Real Madrid player.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...