Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

To i ja kažem, AF1 je značajno udobniji i od Stan Smith, a kamoli od blazer koji je po meni lošija patika od Smitha. Takve patike su mi fah, uvek imam po 2-3 para, znam o čemu pričam. 

 

Znam da sam dosadan, ali ako se ima pristup i malkice veći budžet onda definitvno Jak za taj tip patika. Legit full grain koža, znači totalno druga priča i što se izgleda i što osećaja na nozi i udobnosti tiče i dugovečnost naravno. Vagabond je lakši da se nađe, oni su cenovno u istom rangu sa nike, nisu full grain ali opet su bolji od nike i adidas.

  

Evo par Jak modela.

 

 

image.png

royal-vino-site-7.jpg

s01l-carbon-site-2.jpg

Atom-White-Site-5.jpg

  • +1 1
  • Wub 2
Link to comment

Uuuuu ove druge etnies golublje boje su :wub:

apropo af1 vs blazer sb. SB! Nisam pričao o udobnosti već o estetici, al eto Kumsu su grdne :lolol: 
premestite ofis patike na temu ofis obuća.

 

  • Haha 2
Link to comment
10 hours ago, Heaviside said:

Znam da sam dosadan, ali ako se ima pristup i malkice veći budžet onda definitvno Jak za taj tip patika.

 

Ja tražim već ihaj nešto slično, i bio sam spreman da se pružim oko 150 jura koliko koštaju ovakve Ecco:

 

CbiZCGVu_o.jpg

 

ali mi izuzetno ide na ćošak što na svim modelima koji mi se sviđaju imaju samo beli đon, koga ću ja isflekati dok dođem do kola. Trebaju mi za poslovne sastanke i putovanja (isto poslovna). Hvala za preporuku.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...