May 20May 20 Bezveze, prevelika je razlika u kvalitetu. Dugo nismo imali neravnopravnije finale evrokupova.
May 20May 20 Ako Villa bude peta Bormut ide u Ligu sampiona. Samo treba da izgube od Sitija i da Bormut pobedi Forest
May 20May 20 38 minutes ago, Nikodije said:Bezveze, prevelika je razlika u kvalitetu. Dugo nismo imali neravnopravnije finale evrokupova.bukvalno je bilo 5-0 proslo finale ls
May 20May 20 1 hour ago, Nikodije said:Bezveze, prevelika je razlika u kvalitetu. Dugo nismo imali neravnopravnije finale evrokupova.Da, celih 355 dana nismo imali tako nešto.
May 20May 20 Na stranu rezultat, Frajburg je jednostavno izgledao potpuno nemocno. Utakmica je licila na in form Zvezdu na Marakani protiv random kluba sa dna srpske lige, samo se pitas kad ce prvi put da probuse protivnika i koliko ce posle toga da daju.
Create an account or sign in to comment