Jump to content
IGNORED

PPP Bazen: Nacionalna frekvencija


DrIlic

PPP Bazen: Ko su (ne)srećni dobitnici nacionalne frekvencije?  

67 members have voted

  1. 1. Ko su (ne)srećni dobitnici? Izabrati isključivo 4, jer se toliko i REM bira.

    • Pink
      64
    • Vesti TV (Pink)
      1
    • Nova S (United Media)
      29
    • N1 (United Media)
      5
    • K1 / Tanjug (tajmšering)
      22
    • Prva (Kopernikus Corporation)
      58
    • B92 (Kopernikus Corporation)
      16
    • Kopernikus (Kopernikus Corporation)
      0
    • Una (Dodik & Friends)
      4
    • BK (Karići)
      3
    • Kurir (Žeželj)
      10
    • TV2 (Orban & friends)
      19
    • Happy
      32


Recommended Posts

8 minutes ago, slepa živana said:

ja sam mislila da je to jedino moguće ako je neko sa zapada pritiso, ali i to mi je bilo sumnjivo... jer to bi ustvari značilo kraj. a tome se ne možemo nadati. ne bar kraju na taj način.

jedino što sam umesto nečeg u pulu stavila one mađare. mislila sam da će da glume da se kao nešto menja

 

Pa svi smo to mislili, nema nijednog drugog razloga zasto bi on pristao na tako nesto. Ocigledno smo bili u krivu. Medijski supak od zemlje.

  • +1 1
Link to comment

E a b92 :isuse: gomila nesposobnih pavijana, sta oni pustaju i ko to gleda. Imali su onaj momenat kad su preimenovali tv u O2 pa brze bolje vratili u B92. Da li moze biti ociglednije da nemaju pojma gde udaraju.

Link to comment
4 minutes ago, slepa živana said:

opozicija je juče cela bila u novom sadu.

 

Ono jes, ne mogu svuda stignu

Organizovaće protest na Preobraženje, spec.gost može da bude Mlađa D

 

Btw, pre trideset godina za neku sličnu medijsku stvar srušili smo pola grada i poginulo je dvoje ljudi.

 

  • -1 1
Link to comment

  

22 hours ago, vememah said:

Zato što Vučić želi da ima sve pod maksimalnom kontrolom, a uvođenjem novih igrača na tržište se smanjuju prihodi i stvara nezadovoljstvo kod starih i otežava kontrola.

 

Generalno je medijska scena njegovom zaslugom veoma umrtvljena u odnosu na period 2000-2012.

 

5. nacionalna dozvola za radio je npr. oduzeta Radio Fokusu (koji nikad nije aktivirao sve predajnike, već je pokrivao daleko manji deo države od predviđenog) davne 2013. godine, a konkurs je raspisan tek prošle godine.

 

:fantom:

  • +1 1
Link to comment

ocemo malo modela kiselo je grodzje?

Da je Nova S / N1 dobila frekvenciju morali bi da placaju licencu a Telekom ne bi morao ( i ne bi) da ih ukljuci u ponudu - sve u svemu u dupe da se sutaju...

 

btw da li postoji neki mehanizam prodaje / ustupanja licence - meni B92 smrdi na to, Odavno niko ideju nema sta bi sa tim krsem a ako moze da se proda nekom ovako sa nacionalnom dozvolom eto resenja

Link to comment

Pobedili Pink, Prva, hepi i B92.

 

Ja sam pogrešila prilikom ovdašnjeg glasanja jedino u pogledu B92, jer sam iskreno verovala da je red da se to ništavilo zameni Bratom Karićem.

Link to comment
19 minutes ago, April said:

 

Ono jes, ne mogu svuda stignu

Organizovaće protest na Preobraženje, spec.gost može da bude Mlađa D

 

Btw, pre trideset godina za neku sličnu medijsku stvar srušili smo pola grada i poginulo je dvoje ljudi.

 

 

jbg ... danas je vecina manje/vise happy

Link to comment
16 minutes ago, April said:

 

Ono jes, ne mogu svuda stignu

Organizovaće protest na Preobraženje, spec.gost može da bude Mlađa D

 

Btw, pre trideset godina za neku sličnu medijsku stvar srušili smo pola grada i poginulo je dvoje ljudi.

 

 

Dobra stara vremena. Posle 9. marta Slobi vise nije padalo napamet da se kurci, pa smo 90-te proveli u radosti i veselju..

Link to comment
4 minutes ago, jorma shparga said:

ocemo malo modela kiselo je grodzje?

Da je Nova S / N1 dobila frekvenciju morali bi da placaju licencu a Telekom ne bi morao ( i ne bi) da ih ukljuci u ponudu - sve u svemu u dupe da se sutaju...

 

btw da li postoji neki mehanizam prodaje / ustupanja licence - meni B92 smrdi na to, Odavno niko ideju nema sta bi sa tim krsem a ako moze da se proda nekom ovako sa nacionalnom dozvolom eto resenja

 

I meni. Orbi i Međed prvi kandidati.

Link to comment
  • Krošek unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...