Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2022/23


Recommended Posts

19 minutes ago, Svarog said:

je l beše @Redoran hteo ritualno da se spali na kraju prošle sezone zbog utakmica petkom?

ja neću ni da čekam kraj ove. jebale vas utakmice utorkom :dry: :isuse:


Slažem se. Ali zato sredom :wub:

 

Ali ozbiljno, zbog jučerašnje ničim izazvane kiše poena, ovo mi je možda jedan od najboljih midweekova ako ne i jedini dobar u zadnjih par godina, obično ovi utorci i srede donose golo govno za fantazi.

Edited by ducca
  • +1 1
Link to comment
On 29.8.2022. at 16:59, Dziber said:

planski doveden kejn da se ispisha po sirotinji, 2 for 1 za mitra.

sve pripremljeno za nesto tipa 73-71 ali retard masi penal :vermez3:i dobija zuti :vermez3: za 70-71 protiv Gorgonzolosaurusa :rolleyes:

 

 

Kako to obicno biva, bogovi FPLa dali - bogovi FPLa uzeli, cestitke @de Sisti na jakoj 86:85 pobedi nakon izmena. Inace, imao sam treci najbolji skor u premeru, a igrao protiv drugog. Klasika.

Link to comment
3 hours ago, Svarog said:

jebale vas utakmice utorkom :dry: :isuse:

 

Ja nisam imao pojma da se igra midweek dok nisam video neki engleski fudbal utorak uveče, čak sam pomislio mora da su rane runde FA kupa. 

 

Sasvim slučajno iskoristio transfer u ponedeljak, još sav zadovoljan što sam stigao na  vreme... a onda sinoć spizdim wild card iz frustracije. 

 

Pošto sam zagrizao metak i kupio Halaanda, samo da vas upozorim da to podiže šanse da ga Pep izrotira ovog vikenda za jedno +20%.

 

Link to comment
4 hours ago, goofs said:

 

Kako to obicno biva, bogovi FPLa dali - bogovi FPLa uzeli, cestitke @de Sisti na jakoj 86:85 pobedi nakon izmena. Inace, imao sam treci najbolji skor u premeru, a igrao protiv drugog. Klasika.

 

Hvala, krenulo me nesto :) a razmisljao da prodam Kansela...

Link to comment
2 hours ago, Behemoth said:

Pa to je i realno da ce da ga odmori malo, narocito jer krece LS sledece sedmice.

 

Pa jeste, mora da ga odmori da bude 100% spreman za moćni Kopenhagen, ili eventualno Sevilju, ili Terzin Dortmund. 

Link to comment

Još jedno kolo u kome sam tužno i nemoćno gledao kako Haland nemilice donosi bodove mojim protivnicima, ali i milionima širom sveta koji ga pritom imaju i kao kapitena. To je sudbina, nas, Kejnovih svedoka.

 

Ipak da sve ne bude tako crno pobrinuo se Brendan klupiranjem Kastanja, a to je onda mom dragom protivniku @levi aktiviralo sa klupe veselog Danka. Osvojih na kraju bod, a obradovah se kao da su sva tri :D

  • +1 1
Link to comment
Još jedno kolo u kome sam tužno i nemoćno gledao kako Haland nemilice donosi bodove mojim protivnicima, ali i milionima širom sveta koji ga pritom imaju i kao kapitena. To je sudbina, nas, Kejnovih svedoka.
 
Ipak da sve ne bude tako crno pobrinuo se Brendan klupiranjem Kastanja, a to je onda mom dragom protivniku [mention=42]levi[/mention] aktiviralo sa klupe veselog Danka. Osvojih na kraju bod, a obradovah se kao da su sva tri [emoji3]
 

dobar meč

tačno sam video šta se sprema, gledam Brendana juče gubi 1:0 i ne menja ništa ko tele, napravio dve izmene za celu utakmicu
 
častim kad dobije otkaz
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...