Jump to content
IGNORED

KK FMP


munze

Recommended Posts

To je samo najobičnija privatna srednja škola prilagođena potrebama dece koja ozbiljno treniraju. Nju sada pohađaju klinci iz mlađih kategorija Zvezde plus ko želi sa strane. Sportska gimnazija u principu. Pretpostavljam da su na primer Gudurić, Dobrić, Davidovac išli u tu školu. Edit: gudurić je definitvno završio tu školu, Teo, Bjelica i Radulja takođe. 

 

Nekada davno FMP je imao dogovor sa lokalnom tehničkom školom u Železniku u kojoj je imao svoja odeljenja, ali nisu sva deca htela da idu u mašinsku školu. .

Edited by Heaviside
Link to comment
On 24.7.2022. at 10:32, Heaviside said:

Pre godinu dana nisu imali nikakve mlađe kategorije. Slušao sam intervju sa kevinim panterom koji je mislim tada postao direktor kluba. U svakom slučaju, rekao je da planiraju da ponovo pokrenu mlađe kategorije po kojima su bili poznati. Možda sada već imaju nešto.

nesto sam trazio po youtube-u, pa sam naisao na ovo:

 

nemam pojma koji uzrast i koja liga, ali eto, bice da ipak imaju nesto.

  • +1 1
Link to comment
On 24.7.2022. at 11:00, Heaviside said:

To je samo najobičnija privatna srednja škola prilagođena potrebama dece koja ozbiljno treniraju. Nju sada pohađaju klinci iz mlađih kategorija Zvezde plus ko želi sa strane. Sportska gimnazija u principu. Pretpostavljam da su na primer Gudurić, Dobrić, Davidovac išli u tu školu. Edit: gudurić je definitvno završio tu školu, Teo, Bjelica i Radulja takođe. 

 

Nekada davno FMP je imao dogovor sa lokalnom tehničkom školom u Železniku u kojoj je imao svoja odeljenja, ali nisu sva deca htela da idu u mašinsku školu. .

 

Da, znam sta je, to je po uzoru na americki obrazovni sistem, skola + trening. Iskreno, to je na papiru jako dobra stvar, bilo bi lepo kad bismo imali jos slicnih skola. Kazem na papiru, jer ne znam kako se radi sa tim klincima ni obrazovno ni kosarkaski, mada ako su ti momci sto ih pominjes isli tamo onda bih rekao da se dobro radi.

 

Sad im gledam sajt, skolarina za kosarkaski program 5-6 hiljada eura, 11 hiljada ako ti treba i smestaj za dete :blink:

Link to comment

Ne plaća se to ako ti dete igra u Zvezdi, kao sportska stipendija u Americi. Mogu i drugi klubovi svojim igačima da plate školarinu, menadžer, na kraju i roditelji manje talentovanoj deci. Tu bi mogla i država da pomogne od dela para koje daju profesionalnim sportistima. Neko da plati mora, neće sigurno Čović da deli obrazovanje na popustu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...