Jump to content
IGNORED

KK FMP


munze

Recommended Posts

Zvezdini juniori i nemaju kvalitet za aba, mozda Vudragovic donekle. Ako je ostao Ebuka, uz Tasu majstora solidni starteri na 4 i 5. 

Link to comment
On 9.7.2022. at 13:57, Nikodije said:

nisam shaqula, al ajde da probam da nabacam igrace otprilike

plej je novi amer frejzer, spolja su doveli ovog pusicu, tu su valjda i dalje vujcic i manojlovic, tu je djenka, ne znam za radonju, verovatno ide.. mislim da je i vudragovic bek, mada nisam siguran, joe ti to bolje znas

produzili su simovica na krilu, potpisali matovica (mislim da je krilo), ne znam da li ostaje nerandzic

od visokih stigao je amer beach, klinac vukovic, ne znam sta je tasom, nadam se da ostaje, verovatno ostaje i pavicevic, ne znam za izundua.

 

zaboravih stepanovica, saranovica. fmp vise igraca pod ugovorom nego fkcz

Link to comment

nesto danas razmisljam o  ovim mladjim kategorijama, pa se setih opet da fmp nema mladje kategorije, makar ne u ovim ligama na nivou srbije

 

ali, jel moguce uopste, odnosno jel dozvoljeno da klub koji igra najvisi nivo takmicenja nema uopste mladje kategorije?

ili ipak imaju neke koji se takmice na nivou beograda i slicno

Link to comment

Mislim da nije dovoljno, znam da je ovde jedan lokalni klub koji vode moji drugari morao da pokrene mladje kategorije, jer zele da izbore plasman u drugu ligu.

Link to comment

Postoji obrnuto pravilo, da bi se mlađe kategorije takmičile u kadetskoj i juniorskoj ligi Srbije, klub mora da ima seniorski tim.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Joe D said:

nikad cuo, a i prilicno sam ubedjen da dobar deo klubova u kls nema mladje kategorije. jedino ako to vazi na nizim nivoima. 

 

Dobar deo? Ko nema? Maksimum par klubova, ako i toliko 

Link to comment

Mozda sam ja to "preneo" iz fudbala, mada sam prlicno siguran da je postojalo takvo pravilo u kosarci

Sad na kom nivou, jebem li ga

 

Pokusao sam naci nesto na netu, nisam nasao nista za srbiju, ali crnogorci npr imaju pravilo o obaveznim mladjim kategorijama za klubove prve muske i zenske lige

Link to comment
On 11.7.2022. at 17:55, pbg12345 said:

nesto danas razmisljam o  ovim mladjim kategorijama, pa se setih opet da fmp nema mladje kategorije, makar ne u ovim ligama na nivou srbije

 

ali, jel moguce uopste, odnosno jel dozvoljeno da klub koji igra najvisi nivo takmicenja nema uopste mladje kategorije?

ili ipak imaju neke koji se takmice na nivou beograda i slicno

Pre godinu dana nisu imali nikakve mlađe kategorije. Slušao sam intervju sa kevinim panterom koji je mislim tada postao direktor kluba. U svakom slučaju, rekao je da planiraju da ponovo pokrenu mlađe kategorije po kojima su bili poznati. Možda sada već imaju nešto.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...