Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Šta li je Kuper radio sa igračima tokom ove pauze, mislim da to samo vlasnik Grk zna jer su se očigledno sunčali na Kikladima. Imaš 5-6 nedelja da utegnes izmedju 22 i 28 igrača koje si doveo u klub, krene nastavak sezone igrači ne mogu da se sastave. I taktički briljiraju: Forest imao 2 kornera i jedno 4 faula oko 16. Jedinstvo ostavi Rashforda i Antonija po krilima, Forest ostavi jednog igrača na centru. Presmesno

Link to comment
57 minutes ago, John Coltrane said:

Henesi na golu, pozajmeljeni igrači nemaju prava nastupa protiv matičnog kluba.

 

Zašto sam ja mislio da ste ga prodali? :isuse:

 

Ali dobro, već dva primljena gola, nije neka šteta.

Link to comment
33 minutes ago, kipo said:

Daj bre Vini, pa ovo je beneath your dignity majka mu stara :D

 

Nažalost nije. Ko mora da gleda Darwina Nuneza jednom nedeljno, ništa nije ispod njegovog nivoa :sad:

  • Haha 2
Link to comment

Žao mi je D.Njunjeza, momak je kidao u Benfici, a došao je u Live kao 100mil igrač koga će već 3 meseca kasnije zameniti Gakpom (daleko od toga da je Gakpo loš, nego u kontekstu Njunjeza). 

Link to comment

Ma nema šanse da će ga zameniti, ne priznaje se greška od 100 miliona tako lako. Igraće Gakpo levo a Nunez centralno, uz Salaha desno.

 

Long-term, zameniće jedan Manea a drugi Firmina.

Link to comment
30 minutes ago, John Coltrane said:

Žao mi je D.Njunjeza, momak je kidao u Benfici, a došao je u Live kao 100mil igrač koga će već 3 meseca kasnije zameniti Gakpom (daleko od toga da je Gakpo loš, nego u kontekstu Njunjeza). 

Igraće Njunjez, i demantovati Vinija Pua.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Milošica said:

Igraće Njunjez, i demantovati Vinija Pua.

 

Inshallah biće tako, ali nema šta da me demantuje. Ja samo konstatujem ono što svi mogu da vide, ono što svakom dobronamernom čoveku treba da bude jasno :fantom:

Link to comment
50 minutes ago, John Coltrane said:

Žao mi je D.Njunjeza, momak je kidao u Benfici, a došao je u Live kao 100mil igrač koga će već 3 meseca kasnije zameniti Gakpom (daleko od toga da je Gakpo loš, nego u kontekstu Njunjeza). 

 

Sto je svima zao Nunjeza a nije zao Sancha recimo? Za manje vremena je imao vise golova i asistencija a svi govore o njemu a o Sanchu muk. Ili Antoni npr? 3 gola itoeto. Ok, on nije klasicni napadac ali nije ni Nunez to igrao u Benfici.

 

Klopp ima cunning plan, bez sekiracije

 

1.JPG

Edited by Zlurad
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...