Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

1 minute ago, kipo said:

Darvin usrao prethodnih 38 napada, ali istrčao savršeno svaki

 

Bajčetić ga u ovu kontru izbacio valjda svojim prvim dodirom lopte, a završio golom iz drugog i trećeg dodira.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
4 minutes ago, renne said:

Klopara se kezi kao da je uzeo triplu ligu šampiona

 

Tripleta nego šta, vezali tri pobede zaredom u PL, prvi put u sezoni. 

 

Beggars can't be choosers.

Link to comment

Robertson postao defanzivac sa najvise asistencija u Prijemijer liga eri. Salaha jedan gol deli da prestigne Dalglisha. Nunez je misterija. Sa druge strane, pretrcava igrace kao od sale i cak posle svih promasaja i smejanja publike on i dalje pokusava.

Elem @Weenie Pooh ne sme da ga stavi na krilo jer se ne vraca i ne pokriva. Bez Jote i Diaza ostaje mu samo da se trudi i promasuje. I vaistinu, ja ne znam gde je nestala sredina terena posle 5 minuta. Kako ko hoce tako nam prodju sredinu, zvao se on Man City ili Forest. Porodili smo ova tri boda. Sledeci valjda Lester kuci pred novu godinu.

Link to comment
5 minutes ago, Zlurad said:

Elem @Weenie Pooh ne sme da ga stavi na krilo jer se ne vraca i ne pokriva.

 

Jebiga, to je samo stvar volje - objasniš mu očinski da mora da se vraća i pokriva jer to rade svi drugi, čak i Salah. 

 

Poređenja radi, nažalost ne može da mu se objasni kako da ljudski primi loptu, ni kako da je proturi pored golmana sa pet metara razdaljine. Za to je prekasno.

 

Igrao je Nunez LWF kad je Firmino bio zdrav, najbolje partije do sada je pružao upravo sa te pozicije. A ovako na CF, leđima okrenut golu, on je igrač manje jer loptu ne smeš da mu dodaš u noge. Možeš samo kao večeras, da lobuješ odbranu u nadi da će da istrči i zakuca je nekako u gol, cevanicom ili kolenom.

 

5 minutes ago, Zlurad said:

I vaistinu, ja ne znam gde je nestala sredina terena posle 5 minuta. Kako ko hoce tako nam prodju sredinu, zvao se on Man City ili Forest.

 

Zamor materijala i kurcobolja u smrtonosnoj kombinaciji. Neophodno je osveženje veznog reda, čekamo tog Bellinghama kao ozebli sunce.

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, Weenie Pooh said:

čekamo tog Bellinghama kao ozebli sunce

 

Da se nadamo ali se meni cini da cu pre ja da kupim Liverpool nego Liverpool Juda.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...