Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

WH je ubila Evropa. Plus pokojni Rajs koji igra kao da igra za Livepul plus Bowen koji ne moze da se sastavi sa loptom. Arsenal dobar u drugom.

 

Official: Cody Gakpo to Liverpool. Here we go. Svi problemi sa sredinom su reseni. Oh, wait...

Link to comment
10 minutes ago, kipo said:

Koji ce Gakpo Liverpulu realno :dry:

 

Ne znam ni ja. Nisu Diaz i Jota poginuli nego su ozlijeđeni.

 

Inače, Mudryk stavio sliku na Instagram kako gleda utakmicu. Meni neprijatno koliko se nudi. :D

Edited by ArleKino
Link to comment

Nisu poginuli ali nisu ni dovoljni. Otišli su Mane, Origi, i Minamino a došao samo mrtvi Darwin da ih sve sam menja.

 

Salah Firmino Diaz starteri, Gakpo Darwin Jota klupa - taman šest seniora. 

 

Ja dečka nisam gledao osim u Kataru, gde je delovao prilično impresivno čak i u mrtvom LVG timu sa šesnaest braniča.

 

 

 

 

 

Link to comment

Gakpo ce odmah na levu stranu jer mu je to prirodna pozicija, plus sa onim sto sam gledao na svetskom je prilicno aktivan po levom krilu - odbrana + napad. Moze da da igra i desno krilo, just in case ako Klopp odluci da Salaha turi u sredinu kad se Diaz oporavi. Jota moze da menja Firmina na devetki, sto je manje vise radio dok se nije povredio, mada mu to nije jaca pozicija. Makar ga nisu platili 80 miliona funti.

Link to comment

Na levu stranu će jer tamo trenutno nema ko drugi (osim Darwina), ali meni je na WC izgledalo da se odlično služi i levom i desnom nogom, da centrira spoljnom i unutrašnjom, iz mesta ili iz trka... sumnjam da će za tako snalažljivog igrača biti teško da se nađe mesto u napadu.

 

Da ne ureknem, ali možda Klopp cilja long-term zamenu za Firmina ili čak Salaha? 

 

Link to comment

Ali zaboravimo Hakpoaru na trenutak, okrenimo se onome što trenutno imamo na raspolaganju:

 

Image

Po jedna asistencija na svaka četiri dodavanja, ko ima bolji procenat?!

Link to comment

Nije Gapkotm los bio na SP ali nije bas neki apgrejd u odnosu na Darvina, djeluje da nije nesto bolji ni u igri glavom, a sigurno nije brzi od Zote (koji takodje odlicno igra glavom). Uglavnom, nijednog od njih 6 ne vidim da ce podnositi klupu a previse ih je da neko ne ispizdi. Ako Firmina zakuca kao ofanzivnog vezistu jedino.

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Weenie Pooh said:

Hakpoaru

 

Jebote, ime mu kao da hoćeš hraknuti nekog. Dobiće crveni k'o Baždarević protiv Norveške.

 

"What's your name, kid?"

"Sir, it's Kodi Hakpo..."

 

3 mjeseca suspenzije zbog pljuvanja sudije.

  • Haha 2
Link to comment

U petak će nas Ivan Toni nataći na svoj poni pa će Deda Mraz u Istočni London za Novu Godinu doneti nogobuljiranje David Moyesa, jedno dva meseca prekasno. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...