Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

1 minute ago, ArleKino said:

 

Conte je spreman za ove bunkere kad god i gdje god ako je svjestan da je suparnik tehnički superioran. Ne znam sjećaš li se kad je u drugoj sezoni na Bridgeu dočekao City i igrao kao Burnley, sav sretan što gubi samo 1-0.

 

Pa jbg mora da igra bunker jer bi do sada bilo 3:0 za Liverpool kada su ti kičma odbrane Dier i Lloris. Bez Romera odbrana sa 4 defanzivca je samoubistvo i protiv Bournemouth-a a kamoli protiv Liverpula

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

 

Ja bih da podsjetim da je gospodin Enemy naše defanzivne probleme htio da riješi uparivanjem Mustafija i Maguirea. :fantom: Dobio je freeware verziju tog partneršipa u vidu Davida Luiza, ali nije skontao vic. Sad bismo se smijali Maguireu u Arsenalovim bojama i gledali s kim igra Crystal Palace zbog pozicije na tabeli.

Ali, cekaj...nempj tako.:D

 

Link to comment
4 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Deluje da je u okviru dozvoljenog intenziteta kontakta, tj. ovakav "checking" se toleriše u Engleskoj. Svakako je sudija bio u idealnoj poziciji i najbolje je procenio intenzitet.

 

Deder podeli sa nama tu tablicu intenziteta kontakta koju imaju sudije pa "procenjuju" da je ono Cancelovo juče bilo faul a ovo nije

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Mercuzzio said:

Pa jbg mora da igra bunker jer bi do sada bilo 3:0 za Liverpool kada su ti kičma odbrane Dier i Lloris. Bez Romera odbrana sa 4 defanzivca je samoubistvo i protiv Bournemouth-a a kamoli protiv Liverpula

 

Jasno mi je to, posebno je za odbranu Spursa zeznuto što nema Sona i Kuluševskog koji bi koristili prostor iza Liverpoolovih bekova kao prošle sezone na Anfieldu pa su ovi slobodniji, ali isto tako, gledao sam Spurse puno puta ove sezone i vidim da Conte igra ultradefanzivan fudbal bez obzira na osoblje™. 

Link to comment
4 minutes ago, ArleKino said:

 

Jasno mi je to, posebno je za odbranu Spursa zeznuto što nema Sona i Kuluševskog koji bi koristili prostor iza Liverpoolovih bekova kao prošle sezone na Anfieldu pa su ovi slobodniji, ali isto tako, gledao sam Spurse puno puta ove sezone i vidim da Conte igra ultradefanzivan fudbal bez obzira na osoblje™. 

 

Mislim da je ovo još uvek tim u nastajanju i da Conte još uvek sklapa kockice. Rekao je skoro u intervijuu da bi tim trebalo da bude spreman sledeće godine za titulu.

 

edit: eto vidiš sa čime mi moramo da se nosimo svaku jebenu utakmicu. Da li će Dier, Lloris ili Davies da napravi neku glupost :D

Edited by Mercuzzio
Link to comment
5 minutes ago, Mercuzzio said:

 

Deder podeli sa nama tu tablicu intenziteta kontakta koju imaju sudije pa "procenjuju" da je ono Cancelovo juče bilo faul a ovo nije

 

Pa složićeš se da nisu sva guranja i remplovanja na svetu istog intenziteta. Zato je sudija tu na terenu da proceni, i VAR ne bi smeo da se meša u pitanje intenziteta, kao što se nije ni mešao. Meni je naoko delovalo da je Kanselo ušao jačom silom. Druga stvar, ugao kojim Trent ulazi je oštriji, trčeći bok uz bok sa napadačem, Kanselo je ušao u ugrača pod uglom od 90°

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Liverpool, ako ovako završi, dolazi na 19 bodova. Spursi imaju 27 i utakmicu više.

 

Moj dojam o Spursima je da ove sezone uzimaju bodove slabijima od sebe na talijanštinu, ali ih zato svi bolji timovi razvaljuju (Arsenal, Man U, Newcastle, sad i Liverpool). Then again, Kuluševski je preskočio sve derbije zbog ozljeda.

  • +1 1
Link to comment
 
Pa složićeš se da nisu sva guranja i remplovanja na svetu istog intenziteta. Zato je sudija tu na terenu da proceni, i VAR ne bi smeo da se meša u pitanje intenziteta, kao što se nije ni mešao. Meni je naoko delovalo da je Kanselo ušao jačom silom. Druga stvar, ugao kojim Trent ulazi je oštriji, trčeći bok uz bok sa napadačem, Kanselo je ušao u ugrača pod uglom od 90°

S druge strane Arnold ovo radi sa apsolutnom namerom da ga odgura u reklame. S dve ruke coveka po ledjima, nema tu price o intenzitetu. Suludo je sto neka veća staraca odlucuju sta ce koje sezone da se svira, ono, in d nejm of d gejm.
Link to comment
9 minutes ago, Zlurad said:

Ode Hasenhutl iz Soroshemptona.

 

S jedne strane, žao mi lika. Iscijedio je suhu drenovinu iz Svetaca.

 

S druge strane, uzeo nam je bodova i bodova unazad godina.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...