Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Kreteni, nista drugo. Nije Emeri nesto nadmudrio ETH, već jebeni kreteni se ne mogu sastaviti s loptom. ETH prvo stavio Rasa desno, a ovaj u strasnoj formi na sredini/lijevo, kasnije bezmud da izbaci Ronalda, pa mu Marsijal igra wingbeka. Takticki se cekale prilike za duge lopte na 1 Mingsa, a i to sto je proslo promašili kreteni ili Martinez skinuo. Bezveze.

Link to comment
4 minutes ago, Weenie Pooh said:

Thiago prvi pas otvara kontru protivniku :isuse: Šta se ovom čoveku desilo letos, ja ne razumem.

 

Prošle sezone je namjestio 1 na 1 Ødegaardu, samo što je Alisson bio tu da izvadi iz govana.

Link to comment
10 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Konte je prevazišao sebe ovom postavkom. Verujem da je mučno ovo gledati svakom navijaču Totenhema

 

Ne znam šta je problem. Izveo je najbolji tim koji ima i prilagodio taktiku tome. Moura nema snage za 90 minuta posle LŠ, Kuluševski se tek oporavio. Ostale opcije su daleko slabije od ovoga što je na terenu.

 

edit: za ovakvo guranje kao Alexander-Arnoldovo, juče Cancelo dobi crveni a Fulham penal...

Edited by Mercuzzio
Link to comment
1 minute ago, Mercuzzio said:

 

Ne znam šta je problem. Izveo je najbolji tim koji ima i prilagodio taktiku tome. Moura nema snage za 90 minuta posle LŠ, Kuluševski se tek oporavio. Ostale opcije su daleko slabije od ovoga što je na terenu.

 

Pa ima li neki klinac iz akademije sa iole kreacije u nogama? Deluje mi da ovde samo Kejn može da iskreira nešto. Igraš derbi na domaćem terenu, prvi minut, i ti staneš u neki blok/bunker sa 10 defanzivaca na terenu. Ja kao navijač ne bih bio oduševljen.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Mindaugas Žukauskas said:

Pa ima li neki klinac iz akademije sa iole kreacije u nogama? Deluje mi da ovde samo Kejn može da iskreira nešto. Igraš derbi na domaćem terenu, prvi minut, i ti staneš u neki blok/bunker sa 10 defanzivaca na terenu. Ja kao navijač ne bih bio oduševljen.

 

Conte je spreman za ove bunkere kad god i gdje god ako je svjestan da je suparnik tehnički superioran. Ne znam sjećaš li se kad je u drugoj sezoni na Bridgeu dočekao City i igrao kao Burnley, sav sretan što gubi samo 1-0.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Pa ima li neki klinac iz akademije sa iole kreacije u nogama? Deluje mi da ovde samo Kejn može da iskreira nešto. Igraš derbi na domaćem terenu, prvi minut, i ti staneš u neki blok/bunker sa 10 defanzivaca na terenu. Ja kao navijač ne bih bio oduševljen.

 

Pa nema... Jedina ofanzivna opcija još je Gil koji nema šta da traži na terenu na ovakvoj utakmici

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, San Epifanio said:

Ovde je opusteno mogao da svira penal za ovo Trentovo odgurivanje Sesenjona

 

Deluje da je u okviru dozvoljenog intenziteta kontakta, tj. ovakav "checking" se toleriše u Engleskoj. Svakako je sudija bio u idealnoj poziciji i najbolje je procenio intenzitet.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...