Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

29 minutes ago, ArleKino said:

Jebote, pojam "legenda" je baš devalvirao - Voronin, Downing, Diao... Još samo da su Paul Konchesky i Pegguy Arphexad dobili poziv.

 

To samo zato što si stariji pa ih se bolje sećaš. Realno nije ni Bjorn Tore Kvarme (50) ostavio neki trag za svoje dve sezone u LFC, pa ga ipak godinama rutinski dovode da šeta pored aut linije i zabavlja babe.

 

Link to comment
46 minutes ago, Weenie Pooh said:

To samo zato što si stariji pa ih se bolje sećaš. Realno nije ni Bjorn Tore Kvarme (50) ostavio neki trag za svoje dve sezone u LFC, pa ga ipak godinama rutinski dovode da šeta pored aut linije i zabavlja babe.

 

 

Bio je taj norveški lobi u Liverpoolu, mislim da je Anfield mirisao na haringu tih godina. Leonhardsen, Heggem, Kvarme, Bjornebye, onda nekad poslije njih i Riise. Doduše, promašili su vas Johnsen, Berg, Solskjaer, Carew i svi oni Floovi™.

Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Bjorn Kvarme je član one čuvene generacije Sosijedada kojoj se omaklo da uzme titulu, sa Darkom i Nihatom.

 

Bila je tu i jedna istinska legenda Liverpoola, i danas je bio na terenu. :)

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, ArleKino said:

Jebote, pojam "legenda" je baš devalvirao - Voronin, Downing, Diao... Još samo da su Paul Konchesky i Pegguy Arphexad dobili poziv.

To je od ovih dostupnih. Vidis da je i Roj Kin bacen u vatru.

 

Inace, s hajlajtsa su Berba i Stam bas mamojepci i dalje.

Link to comment
42 minutes ago, kipo said:

Inace, s hajlajtsa su Berba i Stam bas mamojepci i dalje.

 

Berbin gol je vrhunski, ista ona nepodnošljiva lakoća kao dok je još igrao, ko ga ne zna pomislio bi da ga je usralo. I svaki put tako.

 

 

  • +1 2
Link to comment
59 minutes ago, Milošica said:

@Weenie Pooh

 

Ko su ti omiljeni igraci Liverpula u poslednjih 20ak godina? 

 

 

Malo je dvadesetak za nas matore. Meni je verovatno Steve McManaman prvi na kog sam imao navijački boycrush. I Fowler naravno, to je bio Suarez pre Suareza. 

 

Kasnije Gerrard, Hyypia, Xabi Alonso, Torres, pomenuti Suki, dakle ništa specijalno, sve top of the pops hitovi. Od onih manje poznatih iz nekog razloga mi je izrazito drag bio Daniel Agger kog su povrede upropastile, i ludi Alberto Moreno uglavnom iz inata. 

 

Posebno mesto u srcu naravno čuvam za :ziga: pravovernog Egipćanina :ziga: koji je uspeo tokom prethodnih godina da mi koliko-toliko ublaži najcrnji pesimizam, da mi omogući da kad se primi gol, da onako retardirano pomislim, "Ma nema veze, umuljaćemo dva."

 

Lepo nas uči Hadith 2517:
 

Quote

 

A man said, “O Messenger of Allah, should I tie my camel and trust in Allah, or should I leave her untied and trust in Allah?” The Prophet, peace and blessings be upon him, said, “Tie her and trust in Allah.”

 

 

  • +1 2
  • Haha 2
  • Hvala 2
Link to comment
21 hours ago, papapavle said:

Al je dosadna ova PL pauza, Sekta mi od 4. septembra ne šutnu loptu u besu... Kad će više taj oktobar...

 

Još samo malo i repstativna pljač...ovaj, pauza završava.

Link to comment
10 hours ago, ArleKino said:

 

Još samo malo i repstativna pljač...ovaj, pauza završava.

Piše mi kum malo pre na konto ovog sranja sa reprezentacijama 

"Samo da se završi ovo, voleo bih da se probudim i da je sutra subota"

 

And i really felt that

 

 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...