Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Cim dovedemo trenera, a ne nekog ko ce da se uci na evroligaskoj ekipi, odmah to izgleda mnogo bolje i ozbiljnije. Uvodjenjem Ivanovica umesto Holanda, Dusko Ivanovic je resio mec. Nedovic treba sto vise da koristi prodor, jer je tu prakticno nezaustavljiv, jos kad bi malo racionalnije koristio te prodore, pa kad uspeju da ga osujete da spusti pas ispod kosa ili van, nekom na sutu, bilo bi odlicno. 

Sve u svemu, fina pobeda za podizanje samopouzdanja, u narednom periodu imamo bas fin raspored koji bi valjalo da iskoristimo.

  • +1 3
Link to comment

Jbt vi ste ovde kao neki kult mrzitelj kapitena Zvezde, da ne veruje covek da je na Zvezdinom forumu.

 

Samo Dusko Ivanovic, Dejan Radonjic i moja drvena malenkost protiv skoro svih.

 

Ne znam kako cemo.

  • Haha 3
  • Tužno 1
Link to comment

Inače čestitke uključio sam se na 72-65 i od tad ste krenuli da kidate, ni cveće mi niste doneli. 
 

Mitrović je bio odličan kad ste stizali rezultat. 

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, Drvo said:

Jbt vi ste ovde kao neki kult mrzitelj kapitena Zvezde, da ne veruje covek da je na Zvezdinom forumu.

 

Samo Dusko Ivanovic, Dejan Radonjic i moja drvena malenkost protiv skoro svih.

 

Ne znam kako cemo.

prijo moja, lako cemo :s_c:

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, Drvo said:

Koje nerazumevanje kosarke...

Koje pretenciozno lupetanje.

Što se poslednja tri minuta tiče, pogledaću ponovo snimak, pa ću videti i pošteno prokomentarisati šta je radio Lazić tokom njih. Meni je ostalo u sećanju da je ulazio da odmori Nedovića, a ne da bude general odbrane.

  • +1 2
Link to comment

Moram istaknuti i Džonija Ivanovića, iako statsi nisu bili nešto ispunjeni, dosta dobra uloga, lopta sigurna kod njega, pristojan i u odbrani. Lazić je realno odradio svoju ulogu, sasvim pristojno davio Loa u pp, iznudio i 2 vrlo bitna faula u napadu u drugom. Naravno da će u završnici  biti najbolji igrači na parketu, sviđa mi se ono kad kod izvođenja stoje dole Džoni, Vildoza i Nedara, ova 2 visoka skroz gore. Ne treba padati ni u euforiju, ali nakon očekivane katastrofe na startu sezone, lijepo je konačno uživati u košarci. Tako da  Čoviću jedi govna.

Edited by hrkljush boys_2
  • +1 6
Link to comment

Lazić je ušao jer je Nedović bio na aparatima, možda je i sam tražio izmenu. Marković je opisan, Holand takođe makar za danas, ostali Dobrić i Lazić, a manja je šansa da će ovaj drugi nešto da zajebe.

Link to comment
6 minutes ago, garmonbozia said:

Tebra ovo nije Zvezdin forum, nije čak ni sportski 


 

a i nije RSB, pa ne moraju ljudi da botuju

 

Cim nesto ne mozes da shvatis odmah je to botovanje. Au jbt. Dodje mi da napravim kurs kosarke, da detaljno objasnim zasto i kako Ivanovic kada smo u minusu u produzetku izbacuje Nedovica i ubacuje Lazica. Kakav majstorski potez, ali posle ovog tvog posta jasno mi je da nema ko da shvati.

 

"Nije sportski forum". Koja genijalnost ha, Tu si me dobio, Bravo!

 

Poenta je da je docekan na noz covek koji je dosao na foum i pokusao da objasni misteriju igranja Branka Lazica, a grupacija ga dokcekala na noz, To samo govori koliko ste protiv Zvezdinog kapitena samo da bi ispali u pravu sa svojim kukumavcenjem.

 

Tuga jbt :) bas tuzno za gledanje.

Edited by Drvo
  • Tužno 1
Link to comment
4 minutes ago, Hroničar said:

Cim dovedemo trenera, a ne nekog ko ce da se uci na evroligaskoj ekipi, odmah to izgleda mnogo bolje i ozbiljnije. Uvodjenjem Ivanovica umesto Holanda, Dusko Ivanovic je resio mec. Nedovic treba sto vise da koristi prodor, jer je tu prakticno nezaustavljiv, jos kad bi malo racionalnije koristio te prodore, pa kad uspeju da ga osujete da spusti pas ispod kosa ili van, nekom na sutu, bilo bi odlicno. 

Sve u svemu, fina pobeda za podizanje samopouzdanja, u narednom periodu imamo bas fin raspored koji bi valjalo da iskoristimo.

 

Ovaj trener Albe celu utakmicu nije ni pokusao da uradi nesto protiv Nedovicevih prodora u desnu stranu nakon preuzimanja. Celu utakmicu je sve sto je uopste dao davao iz tog prodora i na kraju sa dva takva resio utakmicu.

 

Posto vidim da ni pobeda u gostima protiv Albe ne sprecava besmislene tirade o Lazicu prikljucicu se opaskom da covek igra ovolike minute jer se ne zna ko je veci debil iz dvojca Holand - Dobric. Posto obojica igraju kao da nikad kosarku nisu gledali ni na TV-u i ne dobijamo nista osim otvorenih trojki igraca koje oni treba da cuvaju, Lazic ce tu da bude zbog odbrane a sto ce biti igrac manje u napadu nije neka prevelika steta jer ce nase zavrsnice, ako ne dovedemo krstenog igraca na trojci, uvek ovako da izgledaju - ko ima vise snage za zavrsnicu izmedju Vildoze i Nedovica.

  • +1 1
Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...