Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

7 minutes ago, MeanM@ said:

Iskupio se Nedara. Ali taj brainprdez da ga
preuzima centar i niko dole ne pomaze :)
Fala im na tome

"bivsi kosarkas" usao tri minuta pred kraj i vise nista nisu dali. ;)

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
6 minutes ago, Micko8 said:

Kod Laze sve same nule i gola dupeta i glupi faulovi.

Koje nerazumevanje kosarke. Bukvalno nas odrzao iznad vode u kljucnim momentima sa fenomenalnom odbranom i iznudjena dva njihova faula u napadu. Takve stvari u takvim momentima su zlaata vredne, da su tada otisli preko 10 cao djaci.

 

Dusko je isekao moje rodjake i sa tri "drveta" spadosmo na jedno, ali kvalitetno. Lazarevic i Markovic padose ocekivano, ali Lazic je jedan od kljucnih igraca ovog ima i ostace tako bar do kraja sezone, jer Dusko definitivno zna sta radi.

 

Sjajno podeljene uloge, svako zna sta radi, jedino sto Holand i Martin nisu ni blizu onoga zbog ceha su dovedeni. Ako se to resi idemo jako.

Link to comment

Sad već pristojno izgledamo, videćemo da li je u pitanju šok terapija™ ili će da potraje. Odbrana dobra do odlična osim holanda u napadu smo se gubili periodično, čeka se da nedara našteluje nišanske sprave™ a brainfartovi kod njega su neizbežni. Ja sam očekivao da je još luđi, danas je u prvom poluvremenu imao nekoliko pametnih i lepih asistencija.

Link to comment

Na kraju smo iskoristili ovaj festival promasaja Albe sa bacanja. Nedovic kad bi u visokim procentima donosio dobre odluke bio bi jedan od najboljih bekova u Evropi ali avaj.

 

Jedan top igrac umesto kombinacije Holand-Dobric-Lazic bi od ovog tima napravio ozbiljnog contendera.

 

Petrusev ce izgleda imati najvecu korist od dolaska njega i Ivanovica u Zvezdu. Napadacki nije uradio nista ali smo s njim na parketu izgledali mnogo bolje u odbrani nego sa Bentilom.

  • +1 2
Link to comment

Ono nije bio faul Lazica u odbrani kad ga je onaj odneo

I onaj kad je odneo Ivanovica u aut nije svirao 

I Vildoza zna da bude majmun, kad puca one trojke s 10 metara :D Oh well, karacemo Oded Katasha sledece 

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, Heaviside said:

Bukvalno je ključ pobede bio upravo odustajanje od Lazića i Dobrića tj. petorka sa tri beka posle izlaska Holanda.

To je bilo kreativno u reg toku, ali u produzetku nije davalo rezultate.

 

Bukvalno je morao da uvede Lazica da se stabilizuju, jer su stalno gubili lopte u napadu,a odbrana kriticna. Lazic jedini zna da smiri i odigra sigurno u takvim situacijama, Podcenjuje se to kod njega, covek ne gresi kad im loptu, celicni zivci i ekstremna sportska inteligencija. Mozda je samo Kalinic na vecem nivou.

 

Ona petroka sa Vildozom, Nedovicem i Ivanovicem ne znas gde ce da ode, da li ce da napune protivnika ili izgube 5 lopti za dva minuta.

 

I dalje mi nije jasno, ivanovic ubaci coveka kada jurimo rezultat, tri minuta pred kraj i vi i dalje tvrdite da on nema doprinosa u napadu, kao da je sve sto se tice napada samo popunjavati kolone.

Edited by Drvo
  • Haha 3
Link to comment

Mitar u oba smera odlican, odlicne odluke i dodavanja u napadu, ubo bacanja, otvorio se lepo iz pikova, pravio dobre faulove nazad :ziga:

Najzad igramo prog kosarku bez 3 zadnja vezna k'o sav normalan svet 

  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, MeanM@ said:


Ae bre prestani vise. Jasno je da trolujes

Meni se cini da ti trolujes. Zoves "bivsim kosarkasem" kapitena Zvezde koji gine za dres i kojeg svi treneri drze 20 minta na terenu. I to posle pobede u gostima gde ga je trener drzao 18 minuta na terenu, od toga tri odlucujuca. Koji to bivsi kosarkas igra tri odlucujuca minuta?

  • +1 1
Link to comment
Meni se cini da ti trolujes. Zoves "bivsim kosarkasem" kapitena Zvezde koji gine za dres i kojeg svi treneri drze 20 minta na terenu. I to posle pobede u gostima gde ga je trener drzao 18 minuta na terenu, od toga tri odlucujuca. Koji to bivsi kosarkas igra tri odlucujuca minuta?


Majstore, rec nisam rekao o Lazicu veceras, ti si mene citirao nicim izazvan.
Ae odjebi sad
Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...