Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Just now, harper said:

 

Nesa Ilic, macka Ljubica i Vesiceve stolice.

Neša je neuništiv. Svi selektori i svi treneri Zvezde već jedno 20 godina ga ostavljaju za tim menadžera. Izgleda da je čovek stvarno dobar u tom poslu. 

  • +1 3
Link to comment
56 minutes ago, Ted said:

 

Sve ovo zvuči logično.

 

Jedino je teško shvatiti zašto bi neko pravio nered, pa dovodio posle par meseci drugug trenera da zavodi red. Mislim, wtf....Osim ako nije bilo po principu "ako prođe prođe", mada je gotovo svima bilo jasno da neće proći.

 

Logično bi bilo da je Ivanović došao pre početka sezone.

 

Ali NČ i logika..

 

Pa brate mili..........

Link to comment
38 minutes ago, harper said:

 

A ti se ne hvalis sto te Ostoja pomenuo u saopstenju.:dry:

 

https://www.b92.net/sport/euroleague/vesti.php?yyyy=2022&mm=11&dd=19&nav_id=2245185

 

advokat odbrane on:

 

Uvaženi sudija, nije gospodin Simović protiv države, već protiv vladajuće stranke. Što je sasvim legitimno, pošto je građanima dozvoljeno da budu politički opredeljeni i da svoje opredeljenje iskazuju. Problem je države što se jedna partija poistovećuje sa njom, a ne gospodina Simovića, ali ovde ispada da jeste i njegov problem, iako to nikako ne bi smelo da bude. A to nije naše mišljenje, to je stav zakona i ustava ove države, pa će izvesno je biti i stav suda (u sebi mislim: oće kurac, ali ajde da probamo). Tako da bi uvaženi tužilac (u sebi mislim: govno korupirano, ali ne iskazujem javno) imao sve razloge da svoja ovlašćenja koristi protiv onoga ko krši ustav i zakone, a ne protiv građanina koji koristi svoje ustavno pravo na slobodu misli i govora. U tom slučaju na optuženičkoj klupi bi se našao onaj protiv koga zaista postoji osnovana sumnja, a ne pošteni i savesni građanin koji koristi svoja ustavna prava."

 

advokat odbrane off

 

 

 

 

Edited by Ted
  • +1 1
  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

 

Sve ovo zvuči logično.

 

Jedino je teško shvatiti zašto bi neko pravio nered, pa dovodio posle par meseci drugug trenera da zavodi red. Mislim, wtf....Osim ako nije bilo po principu "ako prođe prođe", mada je gotovo svima bilo jasno da neće proći.

 

Logično bi bilo da je Ivanović došao pre početka sezone.

Meni pada na pamet da možda Ivanović iz nekih, nama nepoznatih razloga (ličnih, porodičnih, profesionalnih, koznakakvih) letos nije bio dostupan.

Link to comment
2 minutes ago, fandorin said:

Meni pada na pamet da možda Ivanović iz nekih, nama nepoznatih razloga (ličnih, porodičnih, profesionalnih, koznakakvih) letos nije bio dostupan.

 

moguće, ali ne verujem da baš niko nije bio dostupan a ko bi predstavljao bolje rešenje od tada izabranog.

 

Zvezda očigledno nije bacila ovu sezonu niz vodu, na kraju krajeva i dolazak Vildoze o tome govori. a i dolazak Nedovića, Petruševa i još nekih igrača sa EL iskustvom, na kraju krajeva i dolazak Ivanovića sada. zapravo je ponašanje još čudinije ako se ima u vidu da je ovo prva sezona, u poslednjih gotovo 10 godina, kada Partizan ima mogućnost da formira EL tim i da bude ozbiljan/realan konkurent za abu.

Link to comment
4 minutes ago, Ted said:

 

moguće, ali ne verujem da baš niko nije bio dostupan a ko bi predstavljao bolje rešenje od tada izabranog.

 

Zvezda očigledno nije bacila ovu sezonu niz vodu, na kraju krajeva i dolazak Vildoze o tome govori. a i dolazak Nedovića, Petruševa i još nekih igrača sa EL iskustvom, na kraju krajeva i dolazak Ivanovića sada. zapravo je ponašanje još čudinije ako se ima u vidu da je ovo prva sezona, u poslednjih gotovo 10 godina, kada Partizan ima mogućnost da formira EL tim i da bude ozbiljan/realan konkurent za abu.

 

Zvezda ima para ali nema koliko ima Partizan i tako su i rosteri sklopljeni. Nemoj da me zajebavas sa idejom da je Petrusev neki dokaz da nismo pustili sezonu niz vodu i zalog vrhunskih rezultata. Vildoza, Nedovic... i tu se zavrsava spisak kompetentnih evroligaskih igraca u Zvezdi.

 

Nego, protiv kakve ste se ono francuske policijske SKY aplikacije bunili sinoc?

Link to comment

Moja teorija je bila da je Čović, baš vidjevši šta se sklapa kod komšija, digao ruke od sezone i namjerno išao na "jeftiniju" varijantu.

Doduše, ne znam kakav nam je budžet ove sezone u odnosu na neke prošle, ovo je čisto neki utisak.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...