Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Lazic vereovatno zna neku prljavstinu o Nebojsi Covicu , za koju niko drugi ne zna pa ga drzi kao taoca. Samo tako moze da se objasni njegov dugogodisnji  status u ekipi Crvene Zvezde , retko netalentovan igrac  a uziva toliki kredit u klubu.

Link to comment
Ako njegovu igru gledas kroz poene i asistencije promasio si sport koji pratis.

Ovo mi je najjače, kao Lazić je neki mag u odbrani pa je efekat nevidljiv kroz poene i asistencije (realno jebo i skokove). Bla bla truć. Lik je mašina za pravljenje bespotrebnih faulova, ako malo bolje obratiš pažnju u igri 1 na 1 već na prvom koraku ostaje iza čoveka kojeg čuva, te neke jeftine fore sa bacanjem u prve redove da se spašavaju auti mogu da prodju kod šipka ekipe ali sve u svemu njegov doprinos u odbrani iz godine u godinu je sve zanemarljiviji. Do pre par godina dok je bio bar brži u nogama mogu da prihvatim da je postojao njegov značaj kroz aspekt te agresivne (često i preagresivne) odbrane, ali taj element njegove igre odavno je samo mit.
Ovaj klub donekle ipak ima i socijalni karakter koji se ogleda u skućavanju nekih bivših igrača (i onih koji bi trebali da su bivši), i za to svaka čast, ali ako je osnovna svrha postojanja kluba tako nešto onda neka se tako i kaže i nek se ne bacaju lepe pare na par skupih igrača koji će na led sa prvim lošim partijama, dok rekreativci imaju zagarantovane minute radili/ne radili. Može se sa tim kEUR ciframa još porodica zbrinuti.
  • +1 1
Link to comment

Pozdravio vas Lazic [emoji3]
Dobrić šutne čisto radi reda .
Najviše me nerviraju losa bacanje.
Baš me zanima koji igrač će prvi da leti , Holand ili neko drugi ...
Sent from my YAL-L21 using Tapatalk





Link to comment

Ovakva losa selekcija ekipe skoro nije vidjena u kosarci, cini mi se da ovo ni Fil Dzekson licno ovo ne moze da poveze, a kamoli Dusko Ivanovic. Daj Boze da gresim.

Link to comment

Neda se zagrejao .
Zivnuli smo malo . Šteta za losu selekciju i bačene pripreme .
Super je što Lazarevic igra dobru odbranu ali da ovoliko bude operisan od košarke i šuta .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk





Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...