Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Nedara je na kraju imao dva tri dobra poseda (i dao kos za pobedu) i dve tri wtf odluke. Npr. posle pika preuzeo ga visi igrac on uzeo trojku sa 8m preko ruke i promasio sve?!?

Msm ne treba ga sad kritikovati kad smo vec pobedili, ali generalno mi se ne svidja filozofija da on zavrsava utakmice i to svaki napad. To je sad proslo i ad calendas graecas..

Svestan je toga i Ivanovic sigurno, sinoc je moralo tako.

  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, ZSNj said:

Nedara je na kraju imao dva tri dobra poseda (i dao kos za pobedu) i dve tri wtf odluke. Npr. posle pika preuzeo ga visi igrac on uzeo trojku sa 8m preko ruke i promasio sve?!?

 

Našao si kada da pišeš o tome kada je čovek sam rešio meč. Aj ne zajebavaj.

Link to comment

Svaka pobeda ovakve Zvezde u Evroligi moze se tretirati kao prvorazredno iznenadjenje. Pobeda u gostima kao senzacija. Najrealniji rezultat je 15 razlike u korist Albe.

  • +1 1
Link to comment

I Sikma i Olinde su povredjeni. E sad dal ce biti i protiv nas, videcemo... Obojica su im bas bitni igraci... Oni su bas dobro krenuli, ali su sad u slobodnom padu. Recimo Blat je igrao vrhunski sad ga nigde nema, ovih par igraca povredjeno... 

 

Veci smo problem mi i kako cemo da udjemo u taj mec. Mada tu trener moze da pravi razliku. Favoriti nismo, ali ocekujem da ne skinemo gace pre nego sto pocne utakmica... 

 

Juce je bilo bas na misice, kad se ugasimo to izgleda bas uzasno, ali iscupasmo nekako... Utisak veceri onaj pop sto je navijao za nas ispod kosa :D 

 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...