Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

31 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Doduše, ako im ne bi igrao Sikma koji im je pola tima, uz činjenicu da sada imamo trenera, možda bi se i otvorila neka šansa.

 

Mi smo u Evroligi na negde oko 65 postignutih poena po utakmici, na uzorku od osam utakmica. Ne vidim nacin da Albu koja igra na veliki broj poseda spustimo na te cifre.

Link to comment
10 minutes ago, harper said:

 

Mi smo u Evroligi na negde oko 65 postignutih poena po utakmici, na uzorku od osam utakmica. Ne vidim nacin da Albu koja igra na veliki broj poseda spustimo na te cifre.

 

Vi uz Barselonu igrate najsporijim ritmom. Alba je druga iza Baskonije. Zanimljivo je da je PAO treći. 

Link to comment
3 minutes ago, theanswer said:

 

Vi uz Barselonu igrate najsporijim ritmom. Alba je druga iza Baskonije. Zanimljivo je da je PAO treći. 

 

Mi u Evroligi igramo

 

 

  • Haha 4
Link to comment

Steta je sto je Bartomeu dobio nogu u Evroligi. Kako Partizan igra nemamo sansi u ABA ligi a od ove lopovske grobarcine Brojiloge nema teorije da izmuzemo wild card.

  • +1 7
  • Haha 1
Link to comment
23 hours ago, Mil@n said:

 

On kad da 2 poena i ima 1 asistenciju, igra 3 puta bolje nego inače.

Ako njegovu igru gledas kroz poene i asistencije promasio si sport koji pratis.

  • +1 2
Link to comment
26 minutes ago, harper said:

Steta je sto je Bartomeu dobio nogu u Evroligi. Kako Partizan igra nemamo sansi u ABA ligi a od ove lopovske grobarcine Brojiloge nema teorije da izmuzemo wild card.

Pregazice nas ko plitak potok. Možda uzmemo neku tekmu u aba.

  • +1 1
Link to comment

Kakva je glupost bio prelazak Holinsa u Makabi ,bolje da je ostao kod nas. Kao da nije učio na greškama prethodnika .
Otišao tamo da greje klupu.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...