Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Nije nama problem nijedan pojedinačni igrač kao takav nego to što je tim pretrpan mediokritetima i još više to što se katastrofalno loše vodi. Imamo predugačak roster prepun mediokriteta, a nemamo jasan sistem igre i podelu uloga pa ti mediokriteti ne mogu ni da priđu svom ionako ne previše impozantnom maksimumu. Baš su Holand i Dobrić dobri primeri za ovo čemu pišem.

  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment

Ovo sto je Lazic izveo ostace zapisano u analima kosarke...Kad mislim da sam sve video u kosarci, pojavi se individua Lazic i demantuje me. Boze me sacuvaj i sakloni kakav je potez izveo.

Lazic i Dobric su bukvalno na nivou kls lige.

Link to comment

Dobric, Lazic i Ivanovic nisu ni za burek a veceras nisu nista bolji ni Mitrovic i Nedovic. Ove "odbrane" Dobrica u poslednjih par minuta su za udzbenike, tri puta zaredom njegov igrac ima zicer na obrucu. Ovo je za ozbiljno izvlacenje usiju na poluvremenu ali nema ko, Jovanovica niko ne jebe dva posto. Jedino sto je uzivanje je gledati Vildozu u ovoj konkurenciji.

 

Ali Lazic sa onom asistencijom klupi je najbolje pokazao s kakvim majndsetom smo usli u utakmicu. Lik cim je usao prvi napad zadnja promena i promasen zicer, drugi napad sut za tri, treci napad... ono ne znam ni sta je bilo. Glumi covek Stefa Karija, zabole ga.

Link to comment
Just now, hrkljush boys_2 said:

Volio bih da ih Zadar pukne, pa da smeće na čelu kluba smijeni ovog bijednika na klupi.

 

+1000

I da postavi samog sebe, da energijom pokrene ekipu

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Volio bih da ih Zadar pukne, pa da smeće na čelu kluba smijeni ovog bijednika na klupi.

 

Posto "bijednika na klupi" buse "zaposleni za stalno" jedino sto mozes da dobijes iz te smene je veca minutaza i uloga za te "zaposlene za stalno". Od dolaska Vildoze nekoliko domacih igraca je jednostavno prestalo da igra kosarku.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...