Jump to content
IGNORED

teniska utakmica na travi


Ros

Recommended Posts

31 minutes ago, Zli Gli said:

Swiatek Svjontek izgubila tek cetvrti set valjda u zadnjih 37 meceva koje je pobedila u nizu, od uvek augodne Kornet. Realno je da okrene lagano ali ko zna, nekad mora izgubiti.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

ladno će i meč izgubiti

Link to comment

Dobra riba Badosa ali jako nestabilna igracica, mada koja nije. X puta sam je video na ivici placa kad udje u seriju gresaka, haos.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Kakva je konkurencija mislio sam da će izgurati nepobedivu sezonu.

 

Elem, još jedan GS kod dama sa sečom nosilaca u prvoj nedelji. U 1/8 finala jedna top 10 nositeljki. Badosa može pobedom da duplira ovaj broj.

Link to comment
Be careful what you wish for, Kirjos je najgori moguci rival za finale Djokovicu.
Rano je danas pričati o finalu, nije sutra.

Ne znam za najgoreg ali (je blizu) bi to bilo finale za gledanje, a možda i pamćenje.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Žao mi je Kvitove, jedna od omiljenih, ali stvarno neverovatno da od poslednje titule, jedne od najdominantnijih, nije prošla osminu finala, kao Anči na Rg

Drago mi je zbog nadalove drugarice

Ipak Korne je zverka, ona beše pobedila Serrenu 3 puta za redom? 

Link to comment

Sonego skinuo gace unapred a protiv naseg bese kidao na nekom mastersu na sljaci, ako ne i pobedio. Sisa klasicna.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Ne vredi, ovi priučeni komentatori sa SK jednostavno ne mogu da osete kad da prekinu sa biflanjem statistike i puste da čujemo šta Kirjos kenja sudiji. Ove sa formule 1 smo bukvalno na mrežama izmolili da se zaustave na minut bar po završetku trke dok vozači pričaju medjusobno, ali ova nova tenis ekipa je tvrd orah.

Link to comment
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...