Jump to content
IGNORED

teniska utakmica na travi


Ros

Recommended Posts

"Svi smo bili u toj poziciji. Svi moraju da prođu kroz razne faze u karijeri. Pretpostavljam da nije osećao ovoliki pritisak kada je igrao sa Medvedevim u finalu koji je u tom trenutku bio drugi na svetu. Čini se da je pun samopouzdanja. Naravno, Grend slem je drugačiji. Igra se do pet setova. Po onome što sam video, njegova igra odgovara ovoj podlozi. Može da igra brzo, ali i da ostane na osnovnoj liniji i razmenjuje udarce, kao i da izađe na mrežu. Siguran sam da je uzbuđen što je na velikoj pozornici. Nema puno da izgubi. Mlad je i siguran sam da će imati veliku karijeru", zaključio je Đoković.

 

Igra Nolo psiholoske igrice sa Holandjaninom.

Link to comment

Ako je neko zainteresovan za malo neobaveznije praćenje turnira, dok se čeka meč koji vas zanima ili tako nešto,  YT kanal Wimbledona streamuje kombinovano, idu sa terena na teren, mešaju to sa nekim intervjuima, malo pokažu ove velike zvezde dok treniraju, onako opuštena varijanta dok ne krenu teškaši na kraju programa na glavna dva terena. 

 

edit:

 

 

Edited by Jean-Luc Picard
  • +1 1
Link to comment

Koliko navijam da Kyrgios ispraši danas Cicija toliko se nadam i da Sonnego može da pruži neki otpor bar u jednom setu, bolje dva...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Swiatek Svjontek izgubila tek cetvrti set valjda u zadnjih 37 meceva koje je pobedila u nizu, od uvek augodne Kornet. Realno je da okrene lagano ali ko zna, nekad mora izgubiti.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
20 minutes ago, mlatko said:

Koliko navijam da Kyrgios ispraši danas Cicija toliko se nadam i da Sonnego može da pruži neki otpor bar u jednom setu, bolje dva...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

Be careful what you wish for, Kirjos je najgori moguci rival za finale Djokovicu.

Link to comment
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...