Jump to content
IGNORED

sportski podcasti


Recommended Posts

Mislim da je pričao u šestoj ličnoj. Ja te biografske delove slabo pamtim.

 

Taj podcast je verovatno najbolji, al mene radojevićev delivery skoro pa nervira.

 

 

Edited by kralj
  • Hvala 1
Link to comment

Ne znam ništa o njemu, prvi put sam ga video u podkastu.

 

edit: @Milošica ima LinkedIn pa pogledaj tamo

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Gledao sam Ledeja kod Miklje. Ne jebe ga Zek, fazon ne možeš ti postaviti toliko pitanja koliko puta ja mogu da te poklopim floskulom. Ali bukvalno na svako pitanje mu je odgovorio sa "blessed and gratefull to be where I am, and all that", bukvalno ništa nije izvukao od njeg. :laugh: Jako čudan lik

Link to comment

 

Treća epizoda, mnogo im je dobar podkast, još ću i omekšati na LBJa pod stare dane, ju ju :huh:

 

Treba nam topić samo za košarkaške podkaste, pošto ih ima milion, a neke epizode nekih podkasta su baš dobre.

Link to comment
  • 1 month later...

pre par dana gledao bracu milosevica kod mileta  ilica.

odusevio me lik.

nisam nista znao o njemu.

i dileja i elokventan i pametno zbori. bas mi se dopao. 

pa onda gledao/ slusao edina avdica i onog ljaljana milosa, cini mi se.

jebote njihove dziber price prvih 15-ak minuta, ee  znas bratee ee jarane kad kaze u onom filmu brando a muzika brate, jaooj.. dziberana.iako avdic kad ne vodi onu emisiju u obrucu je donekle interesantniji.

radojevic dosadan u ovoj inkarnaciji sa nekim bolidom. pre je bio interesantniji.

mica beric oki, mnogo mi je drag i tako. ne ali ipak najbolji jao mile iako deluje tako previsoko.

braca milosevic legenda

 

  • Haha 1
Link to comment
19 minutes ago, Milošica said:

Bradilko, tvojih top 5 filmova?

ee zajebavas omladino starog mene

to se sve menja. prvih 5 ne znam sve cega, knjiga, filmova, pesama, picaka, ortaka..

to je ko muzej savremene umetnosti 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
2 hours ago, bradilko said:

pre par dana gledao bracu milosevica kod mileta  ilica.

odusevio me lik.

nisam nista znao o njemu.

i dileja i elokventan i pametno zbori. bas mi se dopao. 

pa onda gledao/ slusao edina avdica i onog ljaljana milosa, cini mi se.

jebote njihove dziber price prvih 15-ak minuta, ee  znas bratee ee jarane kad kaze u onom filmu brando a muzika brate, jaooj.. dziberana.iako avdic kad ne vodi onu emisiju u obrucu je donekle interesantniji.

radojevic dosadan u ovoj inkarnaciji sa nekim bolidom. pre je bio interesantniji.

mica beric oki, mnogo mi je drag i tako. ne ali ipak najbolji jao mile iako deluje tako previsoko.

braca milosevic legenda

 

 

Mile iako je najveće drvo, i nonstop vrti istih 20ak pitanja, dovodi najzanimljivije goste i generalno se ne pravi pametan i pušta goste da pričaju. U tome vidim razlog za uspeh njegovog podkasta. Najveći nedostatak Mileta je što je neduhovito drvo i generalno ne ume da se nasloni ni na jednu repliku gosta sa nečim kvalitetnim, umesto toga vrti 7 istih poštapalica već 3 godine. U svakom slučaju, uvek biram da slušam pre nekog skauta Ermal Kuqa ili nekog sa informacijama i anegdotama iz prve ruke, nego Edinova i Radivojevićeva 100x prežvakana 'duhovita' smatranja.

  • +1 2
Link to comment

Najveći Miletov problem je što je očito ispucao veliku većinu poznanstava, a izgleda da nema autoritet da bi mu se odazvala malo jača imena koje ne poznaje. 

 

Link to comment
Just now, kralj said:

Najveći Miletov problem je što je očito ispucao veliku većinu poznanstava, a izgleda da nema autoritet da bi mu se odazvala malo jača imena koje ne poznaje. 

 

 

To jeste činjenica, ali generalno kako podkast raste, sve više ljudi smatra kao nekakvu čast da se pojavi u njemu. Tako da očekujem i goste i iz tog spektra. Meni su Šundov i Giriček super imena, i nadam se da će uspeti da dovuče još takvih gostiju, a Jokića i Bogdana ćemo hvala bogu sigurno čuti i na drugim mestima.

  • +1 1
Link to comment

MJ je očajan, rezervisan kao svedok na Šešeljevom suđenju i nepodnošljivo insistira na vlastitoj urbanosti.

 

Plus fura jedan od najiritantnijih osmeha na silu sveta. Negde u rangu Ivana Ivanovića kad mu se prepriča banalna replika neke legende sa Krsta.

 

 

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...