Jump to content
IGNORED

sportski podcasti


Recommended Posts

Gledao sam Darka i nije mi bilo baš jasno ko ga je i kako na početku karijere zezno za lovu,kako sam razumeo kad 

je potpisivao ugovor sa Hemofarmom

A trebalo je Mile da ga pita kako mu je tekla boks kik boks karijera  :D

Link to comment

Verovatno Babić, prez Hemofarma. Koliko sam razumeo, potpisao je profesionalni ugovor sa izlaznom NBA klauzulom od 3 miliona, što je poprilična cifra, i tada bila i danas je. Veći deo tog novca je on platio iz svog džepa nakon što se opario u NBA.

  • +1 1
Link to comment

Meni je žao Darka. Godinama priča jedno te isto, vidi se da pati zbog toga što nije iskoristio talenat, nego je pojio istetovirane četnike na poselima Baje Malog Knindže, dozvolio da ga vodaju pijanog ko cirkusku mečku i da mu se smeju degenerici koji su mu uzeli ko zna koliko para na nevraćene zajmove i lažnu pomoć oko voća, zidanja i koječega drugog.

 

Ovaj klip daje dosta bolji uvid u njegovu karijeru i život od svih njegovih gostovanja:

 

https://www.youtube.com/watch?v=8dhSzCqXSbM

  • +1 5
Link to comment

Zašto ti ga je žao?

 

Sa takvim podeljenim kartama, pijanim ujakom primitivcem, koji ih redom šikanira, i ovakvim temperamentom, teško da je mogao bolje da prođe. Zapravo, takvi uglavnom završe u nekakvoj delikvenciji ili u najmanju ruku ih pojedu poroci.

 

Od prvog intervjua je interesantno da je njegov dominantan osećaj spram minulog života, upravo to da je imao sreće, Bog ga pogledao, etc., a ne lament nad protraćenim talentom i lovom. Rekao bih da mu današnji check point da ostatak života provede lagodno i dostojanstveno, više ohrabrujuć nego i onaj na dan drafta. Sad, što je njegova sreća na vašaru sa Vendi i u manastirima, a ne pank festivalu, filharmoniji i letovanju na Sardiniji, nije za žaljenje.

 

 

  • +1 3
Link to comment

Zato što će zauvek biti posmatran kao najgori pik u istoriji NBA, a to nikakve pare ne mogu da nadomeste. Da, imao je sreće jer nije propao, iako je bio budala, ali njega je očigledno sramota toga što je bio budala i stidi se svojih postupaka.

 

U podeljene karte spada i taj talenat koji je imao, ne samo pijani majčin ujak.

Link to comment
7 minutes ago, napadaj said:

U podeljene karte spada i taj talenat koji je imao, ne samo pijani majčin ujak.


+ nestvarne fizikalije

213, levoruk, sjajna motorika

  • +1 1
Link to comment
58 minutes ago, napadaj said:

 

Ovaj klip daje dosta bolji uvid u njegovu karijeru i život od svih njegovih gostovanja:

 

https://www.youtube.com/watch?v=8dhSzCqXSbM

Jbt uzeo sad ovo da poslušam. Kaže javio da je trejdovan u Boston, a taman se namestili u Minesoti. On nije imao vremena puno, rentirao neku kuću na brzaka. Došla tamo sa decom, ono nema ni kreveta. Ima auto u garaži, karticu, ali ne zna gde da kupi krevet. Ali ajde kaže, izdržala dva-tri dana, deca spavala u otvorenim koferima. 

 

Pa jbt lebac ima nešto što se zove hotel. Dobro nije kupio kuću u Bostonu. 

Link to comment

Ma dobro je prošao Darko. Ne verujem da je generalno toliko nezadovoljan koliko izbija iz njega taj strašno jak Rak koji nekad realno nezadovoljstvo ume da pojača prema spolja.

 

Ukoliko izvede klince na pravi put, a za sad bar sa strane i iz nekih priča(ne njegovih) deluje tako, super je sve ispalo.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, napadaj said:

Zato što će zauvek biti posmatran kao najgori pik u istoriji NBA, a to nikakve pare ne mogu da nadomeste. Da, imao je sreće jer nije propao, iako je bio budala, ali njega je očigledno sramota toga što je bio budala i stidi se svojih postupaka.

 

U podeljene karte spada i taj talenat koji je imao, ne samo pijani majčin ujak.

 

Debelo preteruješ. Nijednog trenutka mu intervjui nisu bili pokajnički, a ti ovde predstavi kao Crne Bisere. On Ameriku prepričava kao fenomenološko iskustvo u kome se nije snašao. Sa ništa manjom strašću ne priča o jabukama. U svetu u kojem živi, on je NBA zvezda, ne vode njega po šatorima kao cirkusku mečku, nego kao poluboga. 

 

 

 

 

Link to comment

Meni on deluje kao neko ko je naučio iz svojih grešaka, bar po ovome što priča, posebno u delu o svojoj deci. I take that as a win.

To šta je moglo biti, jbg, puno ljudi može reći šta bi moglo biti da su rodjeni negde drugde, kod druge familije, u drugom okruženju, sa zdravim kolenima itd.

Edited by goofs
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, kralj said:

Debelo preteruješ. Nijednog trenutka mu intervjui nisu bili pokajnički, a ti ovde predstavi kao Crne Bisere. On Ameriku prepričava kao fenomenološko iskustvo u kome se nije snašao. Sa ništa manjom strašću ne priča o jabukama. U svetu u kojem živi, on je NBA zvezda, ne vode njega po šatorima kao cirkusku mečku, nego kao poluboga.

 

On o Americi priča sa gorčinom i neprestano ponavljajući da mladi igrači ne treba da slede njegov primer. Ti koji se ponašaju kao da je on polubog ga prvi šišaju čim su u prilici.

  • +1 2
Link to comment

Ako iko ikad kodifikuje™ potrudicu se da budem spreman da platim i nosim 
 

aleksandrija.png

Edited by Ratamahatta
  • Haha 1
Link to comment

@Heaviside

 

Znaš li nešto o ovom Vujakoviću iz pointguts podkasta? Gde je igrao, trenirao itd. ?

 

Meni sve nešto u glavi da sam pre 10ak godina na turniru mlađih kategorija igrao protiv ekipe koju je on trenirao, sudeći po njegovoj faci, ali vrlo moguće da sam pomešao nešto.

 

Može i neko drugi da odgovori, ali tebi se obraćam pošto si pomenuo podkast.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...