Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Mislim da je Aleksa igrao sa povređenom šakom, ono kad ja pao nakon duela sa Tavaresom. Verovatno budala nije hteo da prizna i igrao tako, posle i kad je izgrešio držao se za šaku.

 

Nije ovo toliko strašno, možda i bolji ishod ako se cilja na osvajanje, a ne na puki final 4. :happy: Loše je što je Smajli krepao ko konj, valjda će biti spreman za prekosutra.

 

Vređanje Muse na nacionalnoj osnovi, not cool :thumbdown:

  • +1 7
Link to comment
1 minute ago, BlackGeorge said:

Sve čestitke za momke i Željka. Velika je borba bila, zamalo da ih dobijemo ovako oslabljeni. Sledeći meč će biti lakše, tu je i Lesor. Napred Partizan!

 

Ponosan na sve igrace. Narocito impresioniran partijama Smajlija, Madara i Vukcevica. U sustini da je Exum bio zdrav i na svom nivou, i da Aleksa nije brljao (jos se povredio sto ga je kasnije izbacilo iz ritma), dobili bi ovo..

 

Kapa dole Tavaresu. Covek je vidno povredjen, stegao zube i rilja prakticno celu utakmicu bez izmene. Generalno, ok ponasanje svih igraca Reala..

  • +1 7
Link to comment

Taj Tavareš brate, propusti tekmu zbog povrede kolena, i danas igra 40 minuta. Pa čime su uspeli tako da ga okrpe. Baš sam se nadao da će posustati pri kraju, ali kurton

Link to comment

Ništa nemam nikome da zamerim sem organizovanim navijačima. Em potpuno pogrešne pesme u bitnim trenucima, em tuča na tribini. 

 

Kapa dole svima, čak i Tristan odigrao pristojnu odbranu. 

 

Idemo na f4

  • +1 4
Link to comment

Bravo komšije!
Lepše bi bilo da ste govnare pobedili, ali okolnosti su takve...
Super što nije bilo varnica.



....shiit has hit the fan.

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

E da, tačno se videlo da Dante nije na 100%.

 

Ne mogu da opišem svoj bes prema ljudima koji aludiraju da preuveličava/folira. Koliko moraš biti zao da to pišeš, a ne znaš situaciju sa sigurnošću.

 

I koliko je sve ovo veliko vidi se po vama koji ste tu uz Partizan, a inače niste aktivni po ovim temama. Hvala vam.

Edited by Milošica
  • +1 3
Link to comment

Meni lično je NWG najbolji bek u trenutnom Realu, a nažalost čini mi se da je i Mateo to shvatio i počeo da ga koristi kao takvog, a ne kao spot-up Mihajla Andrića.

 

Smajli je baš puno napredovao od početka prošle sezone, da mu je bilo još malkice pameti Tavares bi verovatno završio utakmicu zbog pet ličnih. Ubi nas grdosija, nadam se da će Lesor biti lek za njega. Uzdam se u to i da su generalno matoriji i da će teže da se oporave za dva dana, da ćemo sa Lesorom dobiti neke sigurne poene ispod koša jer ne vredi ispucavati se celu utakmicu, da će Želimir da prejebe Mateju i na kraju da će publika da ispoštuje.

  • +1 1
Link to comment
52 minutes ago, lord_s said:

Je-bi-ga.

Sad se pojavio Goss, bez gledanja, ovo mora da mu je rekord karijere u EL.
Apsolutno su bili zreli da izgube, ali ova zavrsnica je pokazala koliko nam fali Panter

malo bolji sut na ovu zonu ( i to bi morali da redukuju da je igrao panter) i sad bi slavili. ovako cetvrtak jebiga.

hezonja nam je uzeo previse lopti. manje prostora ce biti za to sa lesorom.

odusevili su me momci. egal utakmica bez dva od tri daleko najbolja igraca u ekipi je neverovatno. 

Link to comment
15 minutes ago, goofs said:

Meni lično je NWG najbolji bek u trenutnom Realu, a nažalost čini mi se da je i Mateo to shvatio i počeo da ga koristi kao takvog, a ne kao spot-up Mihajla Andrića.

 

 

Koliko bih ja voleo njega ponovo u nasem dresu. I bas pod Zeljkom. Mnogo vise od Hezonje i Muse..

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...