Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

22 minutes ago, cartman said:

Bas sumnjivi bili i četvrti i peti.

Ni jedan ni drugi nisu sumnjivi. Četvrti - niđe veze sa faulom, peti - udario je Madara po ruci

  • +1 2
Link to comment

Jebiga, Lessort je paljevina. Nekad pozitivno, nekad i negativno kao sada. Neprimereno ponasanje, odrzace mu Zeljko bukvicu sigurno da tako ne sme da reaguje..

  • Haha 1
Link to comment
Just now, luks said:

Ni jedan ni drugi nisu sumnjivi. Četvrti - niđe veze sa faulom, peti - udario je Madara po ruci

Mekani su bili iako je bilo kontakta.. Al nismo zato pobedili nego pre svega sto smo rešili da se oznojimo malo. A i Madar odigrao perfektno kraj treće i pocetak zadnje. Plus Smajli ispratio kvalitetno dok se lomilo 

  • +1 1
Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

Nisam gledo tekmu, al sam čitao komsijski topić. Mene dosta :D

 

najbolja odluka koju si doneo danas. kakve god odluke da si donosio

  • Haha 1
Link to comment

Stvarno zajebite sa suđenjem i sa analizom faulova, nije ovo topik za to. Dobili smo ih na energiju i na njihov raspad, slična utakmica kao u Nišu.

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, BWA said:

Najbolje da se sad bavimo analizom suđenja.

 

Kolege ce se vec pozabaviti time. 

 

Steta sto na kraju nismo uspeli da presisamo onih 16, ali ajde posle sramotnog prvog poluvremena prihvatamo i ovo. 

 

Nepotrebno divljanje lesora, petrusev je stari provokator uspeo je onomad da iznervira i levicara i kul lika radeta kapetana, ali opet ovo je bas nepotrebno

  • +1 2
Link to comment

Meni se učinilo da je Lessort odigrao poslednjih 15 sekundi iako je dobio 5.ličnu. Jel to može da bude neka materijalna povreda pravila?

Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Meni se učinilo da je Lessort odigrao poslednjih 15 sekundi iako je dobio 5.ličnu. Jel to može da bude neka materijalna povreda pravila?

 

Prelazi mu u naviku...

 

 

 

 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...