Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"

Featured Replies

likovi redovno izlaze iz krize protiv nas. zaređaju 11 poraza u svim ligama i onda dođu kod nas i šutiraju trojke 39 od 42 i generalno se ponašaju kako neki NBA tim u top formi. onda posle pet dana izgube od nekog MZT ili Derbija 15 razlike.

 

jednom rečju.....govna

 

više bih voleo da ih pobedimo 45 razlike, nego da se plasiramo u top8

  • Replies 12.3k
  • Views 721.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • šta ja znam. danas sam tatu sahranio. preminuo je pre nekoliko dana. tako da imam strogo lični razlog zbog koga me je minula volja za utakmicom i utakmicama u ovom periodu.   onda se desilo

  • @Ted kad se bude za 20 godina prisećao ove sezone, to će izgledati negde ovako Trener nam je bio Saša Obradović, a glavni igrači Francuz Eskort, Novozelanđanin Egzit, Zek Zek Dadumle Lebtejebo Ge

  • održao sam obećanje......sekund jedan nisam gledao   gledao sam Šerloka Holmsa, seriju.....od 20 do 23h

Posted Images

A i trpaju pun qrac secera u ono praskasto govno..

i to naravno.....te žuta, te narandžasta, te crvena, te plava.....aman ljudi dokle 

 

ko slana plazma......skandal

dobra je limeta

:fantom:

 

 

 

 

ispod radara su mi, fmp je jedan

:wub:

ja mislio dva 

6 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

dobra je limeta

:fantom:

 

 

 

 

ispod radara su mi, fmp je jedan

:wub:

 

Jel vode onog mucenog Zeku i dalje da vristi po tekmama jednog od dva efempea ?

Dovela ga FK Macva prosle nedelje na tekmu u moje malo misto pa se zabrinuh.

baš dugo nisam bio u železniku na sreću

 

ako se ne varam mačva ima svog zeku, ne rentaju ovog od ćokija

50 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

baš dugo nisam bio u železniku na sreću

 

ako se ne varam mačva ima svog zeku, ne rentaju ovog od ćokija

 

Prodao Zeka fransizu onda..ovaj cepa bas kao on u najboljim danima.

 

Duel za vrh tabele sutra..reklo bi se da imamo Ok momenat i bilo je solidno vremena za odmor. Ako Zoc vrati mir u ekipu, imamo cemu da se nadamo. 

 

112 - 57

ne bi ih baš potcenjivao, tankuju el

ovo sutra će da igraju maksimalno naloženi 

 

šatro zadnja loža, ne mirišu se gaučosi sa domorodcima, zna se iz koje kuhinje to dolazi

 

:fantom:

Fali samo da se skuha kako će Lazić i Dobrić morati po 40 min - gaće same padaju.

kad je muka, ajde đuka

nema druge

Ivanovic se tradicionalno ne voli sa Argentincima..Cokarlija mu doveo dvojicu.  Valjda se zavrsava sa time sto su nam gujscu isprasili u kupu.

A šta je sa Ivanovićem i Argentincima? U kojoj Zadruzi to ima?

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Prica se da Ivanovic najvise mrzi argentince pa onda srbe.  

 

Ostaje nam samo da se nadamo da ce poglavica seda crvena glava dobro pripremiti ekipu i da cemo ih sravniti s zemljom kako i trebuje

2 hours ago, kralj said:

A šta je sa Ivanovićem i Argentincima? U kojoj Zadruzi to ima?

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

 

To se potrazi u vreme dok je jos postojao klub koji se zvao Taukeramika..bilo je igraca sa nekim klauzulama u ugovorima..argentinskih igraca 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.