Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Spektakularna pobeda Monaca u Vitoriji, svaka cast majstore Sasa Obradovicu! Sada im se neutralisala pobeda protiv Reala, mnogo bitna utakmica sada je naredno kolo Zalgiris-Olimpijakos....

  • +1 2
Link to comment

Eto, kiksnuo Bruklin kod kuce, a inace su domacica ekipa. Nema u EL sigurne pobede, sto nama i odgovara protiv favorita sa kojima cemo igrati..

  • +1 3
Link to comment

То Монаћани у кувац вас љубим.

 

Још увек ми је мистерија ова Басконија и како гурају овако добро. Па њима је 1 Маринковић битан шраф у екипи.

  • Haha 1
Link to comment

Kad predano i vrijedno radiš, uključujući tu i promociju, da ne upotrijebim neku drugu riječ, kluba u svoj njegovoj veličini, onda se i ostali, naoko nezavisni faktori slažu u jednu savršenu cjelinu.

 

Čestitke Monaku, ali da mi ne dajemo sve od sebe u svim segmentima, ne bismo imali moralno pravo da se nadamo povoljnim rezultatima ostalih timova u elitnom evropskom košarkaškom natjecanju.

Link to comment
3 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

 mislim da ce partizanu faliti jedna pobeda, ona protiv baskonije. 

a ko misliš da će da ide?

Link to comment

nemam pojma, mnogo je jebeno. partizan mora da pobedi 4 utakmice a ima najtezi raspored. jedino partizan igra sa sve 3 najace ekipe do kraja, doduse doma. dve od 3 doma, plus panatinaikos i onda bi morala jedna u gostima da se dobije. sad ova protiv efesa, ako se to dobije izbacuje se efes i onda su sanse solidne. 

Link to comment

pa to, mora i ostali da dobiju četiri utakmice

sem partizanovih utakmica one koje će najviše uticati na naš plasman su svakako makabi-bastonia u sledećem kolu i žalgiris-makabi tamo pred kraj

 

 

naravno i ova zaostala efes real, da se vidi da li efes ostaje u krugu i dalje

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

mislim da u ovoj ligi neće biti puštanja i opuštanja. niko ovde neće dolaziti da odradi posao i zajebava se. tako da su mi bez veze priče da će Oly, Real i Barsa da dolaze ovde u izletničkim varijantama, laganijemm ritmu, da će nešto da kalkulišu isl. kao što ni taj Panatinaikos neće da dolazi u poslednjm kolu na rekreaciju.

 

ovde je jedini benefit da budeš na nekom od prva četiri mesta, zbog domaćeg terena. nije toliko bitno ko će biti prvi a ko četvrti, pošto taj prvi neće imati ništa lakšeg protivnika od četvrtog. može da se desi da ima i zajebanijeg.

  • +1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...